Hubzug Zincirli Çektirme Atlas ATH 1.5

ZİNCİRLİ HUBZUGLAR

ATLAS HUBZUG - YATAY ÇEKTİRME ATH 1.5

Atlas standard hubzuglar sağlam ve ergonomik tasarıma sahiptirler. Atlas standard hubzug metal alaşımlı fren balatası sayesinde kaydırma, oksitlenme yapmaz. Kaydırma yapmayan fren sayesinde yükler kontrollü bir şekilde çektirilir. Hubzuglarda bulunan hassas dişli kutusu sayesinde çalışma performansında yüksek verim. Özel dizayn edilmiş kesilmeye karşı mukavemetli yekpare rulman hubzuğun direncini artırır. Atlas hubzuglar galvanize yük zinciri ile donatılmıştır. Hubzugların bir başka üstün özelliği ise dövme çelikten üretilmiş askı ve yük kancasına sahip olmalarıdır.
Atlas hubzug ATH 1.5, 1.5 tonluk yük çektirme kapasitesi ile oldukça profesyonel bir üründür. 1.5 tonluk yük çektirme kapasitesinin yanısıra 1.5 mt'lik standard zincir boyu ile de oldukça önemli bir hubzugdur. ATH 1.5 hubzug ile 1.5 tonluk yükü kolayca çektirebilirsiniz. Hubzuglar zincirli çektirme olarak da biliinirler. Atlas ATH 1.5 model hubzug ile 1.5 ton'luk yük çektirilebilir.
Manuel yatay vinç olarak da bilinen hubzuglar oldukça pratik kullanım imkanı sağlar. Atlas hubzuglar uluslararası kalite standardlarında üretilmiş profesyonel mekanik ürünlerdir.

ATLAS HUBZUGLARDA KULLANIM

Atlas hubzuglar manuel zincirli yatay yük çektirmelerdir. Elektrikli yük çektirmelerden farkı manuel insan gücüne ihtiyaç olmalarıdır. Hubzugları dikeyde vinç olarak kullanmak istenmeyen sorunlara neden olabilmektedir. Dolayısı ile yatay yük çektirme olarak kullanılan hubzug dikeyde vinçler gibi kullanılmaz. Atlas hubzuglar profesyonel yan çektirmelerdir. Manuel olarak kullanılırlar.

Ağırlık 11.5 Kg
Kapasite 1.500 Kg
Liste Fiyatı 150 $
Marka ATLAS
Standart Zincir Boyu 1.5 Mt
Test Yükü 1.800 Kg
Yük Zinciri Ölçüsü 8 mm
Zincir Donanım Sayısı 1