Hubzug Zİncirli Çektirme Atlas ATH 0.7

ZİNCİRLİ HUBZUGLAR

ATLAS HUBZUG - YATAY ÇEKTİRME ATH 0.7

Atlas standard hubzuglar sağlam ve ergonomik tasarıma sahiptirler. Atlas standard hubzug metal alaşımlı fren balatası sayesinde kaydırma, oksitlenme yapmaz. Kaydırma yapmayan fren sayesinde yükler kontrollü bir şekilde çektirilir. Hubzuglarda bulunan hassas dişli kutusu sayesinde çalışma performansında yüksek verim. Özel dizayn edilmiş kesilmeye karşı mukavemetli yekpare rulman hubzuğun direncini artırır. Atlas hubzuglar galvanize yük zinciri ile donatılmıştır. Hubzugların bir başka üstün özelliği ise dövme çelikten üretilmiş askı ve yük kancasına sahip olmalarıdır.
Atlas hubzug ATH 0.7, 750 kiloluk yük çektirme kapasitesi ile oldukça profesyonel bir üründür. 750 kiloluk yük çektirme kapasitesinin yanısıra 1.5 mt'lik standard zincir boyu ile de oldukça önemli bir hubzugdur. ATH 0.7 hubzug ile hem 750 kg yüklerinizi çektirebilirsiniz.
Mekanik yatay vinç olarak da bilinen hubzuglar oldukça pratik kullanım imkanı sağlar. Atlas hubzuglar uluslararası kalite standardlarında üretilmiş mekanik ürünlerdir

ATLAS HUBZUGLARDA KULLANIM

Atlas hubzuglar manuel zincirli yatay yük çektirmelerdir. Elektrikli yük çektirmelerden farkı manuel insan gücüne ihtiyaç olmalarıdır. Hubzugları dikeyde vinç olarak kullanmak istenmeyen sorunlara neden olabilmektedir. Dolayısı ile yatay yük çektirme olarak kullanılan hubzug dikeyde vinçler gibi kullanılmaz. Atlas hubzuglar profesyonel yan çektirmelerdir. Manuel olarak kullanılırlar.

Ağırlık 7 Kg
Kapasite 750 Kg
Liste Fiyatı 122 $
Marka ATLAS
Standart Zincir Boyu 1.5 Mt
Test Yükü 900 Kg
Yük Zinciri Ölçüsü 6 mm
Zincir Donanım Sayısı 1