Hubzug Zincirli Çektirme Atlas ATH 0.5

ZİNCİRLİ HUBZUGLAR

ATLAS HUBZUG - YATAY ÇEKTİRME ATH 05


Atlas standard hubzuglar sağlam ve ergonomik tasarıma sahiptirler. Atlas standard hubzug metal alaşımlı fren balatası sayesinde kaydırma, oksitlenme yapmaz. Kaydırma yapmayan fren sayesinde yükler kontrollü bir şekilde kaldırılır ve çektirilir. Hubzuglarda bulunan hassas dişli kutusu sayesinde çalışma performansında yüksek verim. Özel dizayn edilmiş kesilmeye karşı mukavemetli yekpare rulman hubzuğun direncini artırır. Atlas hubzuglar galvanize yük zinciri ile donatılmıştır. Hubzugların bir başka üstün özelliği ise dövme çelikten üretilmiş askı ve yük kancasına sahip olmalarıdır.
Atlas hubzug ATH 0.5, 500 kilo yük çektirme kapasitesi ile oldukça profesyonel bir üründür. 500 kiloluk yük çektirme kapasitesinin yanısıra 1.5 mt' lik standard zincir boyu ile de oldukça önemli bir hubzugdur. ATH 0.5 hubzug ile 500 kg'lık yüklerinizi çektirebilirsiniz.
Mekanik vinç olarak da bilinen hubzuglar oldukça pratik kullanım imkanı sağlar. Atlas hubzuglar uluslararası standardlarda üretilmiş profesyonel mekanik ürünlerdir.

ATLAS HUBZUGLARDA KULLANIM

Atlas hubzuglar manuel zincirli yatay yük çektirmelerdir. Elektrikli yük çektirmelerden farkı manuel insan gücüne ihtiyaç olmalarıdır. Hubzugları dikeyde vinç olarak kullanmak istenmeyen sorunlara neden olabilmektedir. Dolayısı ile yatay yük çektirme olarak kullanılan hubzug dikeyde vinçler gibi kullanılmaz. Atlas hubzuglar profesyonel yan çektirmelerdir. Manuel olarak kullanılırlar.

Ağırlık 4 Kg
Kapasite 500 Kg
Liste Fiyatı 100 $
Marka ATLAS
Standart Zincir Boyu 1.5 Mt
Test Yükü 600 Kg
Yük Zinciri Ölçüsü 5 mm
Zincir Donanım Sayısı 1