Domuz Arabası - Yük Arabası Atlas ATYA 8 ton

DOMUZ ARABASI

DOMUZ ARABASI, ATLAS AĞIR YÜK TAŞIMA ARABASI ATYA 8

Ağır yük taşıma arabaları piyasada farklı isimlerle adlandırılırlar. Bunlar; domuz arabaları, makina taşıma arabaları, tezgah taşıma arabaları vb... Atlas yük taşıma arabaları hantal yükleri taşıma ve konumlandırma için kullanılır. Ağır yük taşıma arabası domuz arabası olarak da bilinir. Domuz arabası bir tür yük taşıma aracıdır. Çok sayıdaki tekerler sayesinde ağır yükler kolayca domuz arabasına yüklenir ve düz bir zeminde hareket ettirilirler. Domuz arabaları ağır makine ve depo ekipmanlarını taşımak için ideal. Domuz arabalarının mükemmel sağlam tasarımı ile yük stabilitesi sağlanır. Bu sayede daha kontrollü ve güvenli taşıma işlemi gerçekleştirilir. Tezgah taşıma arabalarının (domuz arabası) patentli tekerlekleri, endüstriyel zeminler, hassas seramik ve ahşap zeminlerde hasara yol açmaz ve iz bırakmaz.

Domuz arabalarının düşük profil yüksekliği maksimum çok yönlü hareket imkanı sağlar. Domuz arabasının temas noktaları üzerinde kaymayı önleyici pedler, güvenli taşıma için yüksek sürtünme sağlar. Sağlam malzemeden üretilmiş profesyonel domuz arabaları korozyona ve çizilmeye karşı dayanıklı ürünlerdir. Domuz arabaları 3 farklı paçadan oluşmaktadır. Büyük ve yön hareketini sağlamakla görevli ön ana kafa asıl ağırlığın yarısını kaldırmakla görevlidir. Yön hareketi kollu kısım ile gerçekleştirilir. Taşınacak nesnenin arka veya yan kısımlarına konulacak olan 2 adet arka destekler. İkili yan destekler birbirinden bağımsız olarak kullanılmasının yanısıra istenirse birleştirilerek de kullanılır.

Domuz arabaları farklı yük gruplarına göre çok çeşitlidir. Ağırlıklara göre faklılık gösterebilen domuz arabaları 6 farklı ağırlık gruplarına ayrılmışlardır.Atlas atya 8 model domuz arabası 8 ton yük taşıma kapasiteli bir modeldir. Dengeli ve ağır yapısı sayesinde kontrollü mobilite sağlar.

Kol Uzunluğu Ayar Ölçüsü 800 mm 300-1000 mm
Liste Fiyatı 290 $
Marka ATLAS
Net Ağırlık 28 Kg
Tekerlek Sayısı 4 Ad 4 Ad
Temas Sayısı 150 mm 140x120 mm
Toplam Ölçüsü 230x230x110 - 170x140x110mm
Yük Taşıma Kapasitesi 4 Ton + 2 Ton + 2 Ton = 8 ton