Beton Taşlama Makinası LD 15-10 125 R

BETON TAŞLAMA MAKİNALARI

BETON TAŞLAMA MAKİNASI, FLEX LD 15-10 125 R
 

FLEX profesyonel beton taşlama makinaları yüksek verim ile çalışma için tasarlanmış makinalardır. Beton taşlama makinası LD 15-10 125 R modeli elektronik kontrollü taşlama makinasıdır. Beton yüzey üzerinde yüksek motor gücü ile rahat çalışma imkanı sunar. Taşlama makinasındaki takojenaratörlü sabit hız kontrolü sayesinde taşlama esnasında çalışılan geniş yüzey üzerinde hızlı çalışma sağlanır. Taşlama makinasında yumuşak başlangıç ve aşırı yüklenmeye karşı koruma mevcuttur. Taşlam makinasında ısı izleme sistemi sayesinde motorun aşırı ısınmasına karşı önlem alırsınız. Beton taşlama makinasına entegre edilen vakum hortumu sayesinde aşırı tozlanmaya karşı önlem almış ve makina taşlama diskinin aşınmasının önüne geçersiniz. Taşlama makinasının 1450 watt motor gücü istenilen sonuca ulaşmanıza olanak tanır. Oynar koruma kafası sayesinde duvarlarda çalışma daha kolay hale gelir. Taşlama makinasının yüksek ayarlanabilir diski sayesinde toz çıkışını en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Taşlama makinasının ön koruma kapağı aletsiz kontrol edilebilir. Bu sayede makina köşe bölgelerde optimum taşlama imkanı sağlar. 

FLEX LD 15-10 125 R'nin titreşimi emen yumuşak tutma kolu kullanım esnasında makina operatörünün aşırı yorulmasını engeller. Milli kilit sistem dışı makinanın çalışmasını önler. FLEX taşlama makinası duvar, zemin ve tavanlarda uygun çalışılabilir makinadır. Etkin ve ekonomik çalışmayı yüzey durumuna en uygun taşlama diski ile yapmanız size en doğru sonucu verecektir.

Beton taşlama makinasına entegre edilebilen vakum makinası sayesinde oluşabilecek tozları vakum makinasına aktarır. Böylece tozsuz temiz çalışma ortamı sağlanmış olursunuz.

                   

Ağırlık 2.9 Kg
Göbek Mili M 14
Güç 1450 Watt
Liste Fiyatı 730 €
Marka FLEX
Titreşim <6,4 m/s²
Yüksüz Hız 10000 d/d