Beton Taşlama Makinası FLEX LD 15-10 125

BETON TAŞLAMA MAKİNALARI

BETON TAŞLAMA  MAKİNASI, FLEX LD 15-10 125
 

Flex beton taşlama makinaları serisi içerisinde en yeni model olma özelliğini taşıyan LD 15-10 125 modeli oldukça yüksek performanslı beton taşlama yapabilme özelliğine sahiptir. Flex beton taşlama makinaları profesyonel taşlama yapabilen el tipi taşlama makinalarıdır. LD 15-10 125 beton taşlama makinası ile tozsuz taşlama yapabilme imkanına sahipsiniz. Taşlama makinasına entegre edilebilen vakum makinası sayesinde çalışma yapılacak alanda tozun yayılması önlenmiş olur. Beton taşlama makinasının tozsuz çalışması sayesinde diskin kirlenmesi ve makinaya toz kaçışı önlenmiş olur. Bu da makinanın kullanım ömrünü uzatır ve taşlama makinasının servis süresini uzatır. Taşlama makinasının diskini temiz olarak çalışması diskin de kullanım ömrünü uzatır ve yüzeylerde yüksek performas almasını sağlar.

Flex LD 15-10 125 beton taşlama makinasında bulunan elektronik kontrol sayesinde takojenaratörlü hız kontolü yapılabilmektedir. Ayrıca elektronik kontrol sayesinde beton taşlama makinası ile yumuşak başlangıç yapılabilir ve makinanın aşırı yüklenmesinin önüne geçilir. Flex beton taşlama makinasında bulunan ısı izleme sistemi sayesinde makinanın aşırı ısınması önlenir.

Beton taşlama makinasının 1450 volt'luk güçlü motoru sayesinde yüksek performanslı yüzey taşlama yapabilmek oldukça kolaydır. Yüksek performaslı motorun kontrolü için kauçuk üst tutma kolu motor titreşimini azaltmaktadır. Ayrıca 125 mm'lik disk ile oldukça geniş alanlarda beton taşlama yapabilmek mümkündür.

Beton taşlama makinasında bulunan kademesiz çıkış ünitesi sayesinde çalışma yapılacak alandaki tozların çıkmasının önüne geçilmesinin yanısıra fırlayabilecek taş parçalarının da vakum makinasına çekilmesi sağlanmış olur.

Flex beton taşlama makinasına entegre edilecek olan vakum makinasına 32 mm'lik bağlantı hortumu standard olarak takılabilir.

 

Flex beton taşlama makinası  duvar, tavan ve zeminlerde çalışma için uygundur. Taşlama makinasının elmas taşlama diski sayesinde en iyi yüzey temizliği yapmak mümkün. Böylece kusursuz yüzeyler elde edilmiş olur.

                    

Ağırlık 3.2 Kg
Disk Çapı 125 mm
Göbek Mili M 14
Güç 1450 Watt
Liste Fiyatı 600 €
Marka FLEX
Titreşim <6,4 m/s²
Yüksüz Hız 10000 d/d