Yeni darbeli tornavida IW 3/4" 18.0-EC

Anasayfa > Yeni darbeli tornavida IW 3/4" 18.0-EC

FLEX Yeni darbeli tornavida IW 3/4" 18.0-EC

Steinheim, Eylül 2020 – FLEX Elektrowerkzeuge GmbH, yeni darbeli tornavida IW 3/4" 18.0-EC ile kablosuz ürün yelpazesine başka bir güçlü alet ekliyor. 1.000 Newton metre (Nm) darbe ve gevşetme kuvveti ile matkap, sıkışan vidayı gevşetir veya aşırı uygulamalarda bile paslı vida bağlantıları Güçlü, fırçasız EC motoru ve tasarımı sayesinde, makine, karşılaştırılabilir modellere göre tek bir pil şarjı ile yüzde 10'a kadar daha fazla vida sıkabilir veya gevşetebilir.

 

"FLEX, IW 1/2" 18.0-EC ve ID 1/4" 18-0 EC şeklinde, yelpazesinde zaten çok güçlü darbeli tornavidalara sahiptir. IW 3/4“ 18.0-EC, aralığı FLEX Pazarlama Müdürü Oliver Gnann-Geiger, 1.000 Nm torku ve 1680 Nm'lik gevşetme torku ile cihaz çok inatçı ve zor vidaları da gevşetip sıkabilir" diyor.  Şirket, yeni gelişimi ile montajın yanı sıra binek araç ve kamyon atölyelerinin yanı sıra inşaat makineleri tamiri, tarım makineleri teknolojisi, metal fabrika inşaatı ve bakımı alanlarını da hedefliyor.

 

Rahat çalışma ve güvenlik

Değişken darbe sayısı seçme seçeneği sayesinde darbeli tornavida ahşap, metal veya beton gibi çok çeşitli malzemeler ve çeşitli uygulamalar için uygundur. FLEX, geliştirme aşamasında çalışma konforunu da düşündü. Sap ve saldırı ayrılmıştır. Bu sayede çalışma sırasında oluşan titreşimler kullanıcıya iletilmez. Saptaki Soft Grip kauçuk kaplama ayrıca güvenli ve rahat bir tutuş sağlar. Bu, daha da uzun çalışmaların kolayca ve herhangi bir yorgunluk belirtisi olmadan yapılabileceği anlamına gelir. Entegre bir LED çalışma lambası, zayıf aydınlatma koşullarında çalışmayı da kolaylaştırır. Dönüş yönü bir anahtar ile kolayca değiştirilebilir. Gaz pedalı ve kademesiz değişken hız, hassas çalışmayı garanti eder.

Makineyi korumak için FLEX, IW 3/4" 18.0-EC'yi güçlendirilmiş bir mahfaza ile donattı. Sınıfının en büyük duvar kalınlığına sahiptir. Çevresel bir kauçuk tampon, aynı zamanda, yere konduğunda pil takımını hasara karşı korur.

 

Farklı versiyonlarda mevcuttur

IW 3/4" 18.0-EC, artık belirli uzman mağazalardan farklı versiyonlarda temin edilebilir. Bir kutudaki "çıplak alet" 

 

 

FLEX hakkında

 

Merkezi Almanya'nın güneyindeki Steinheim/Murr kasabasında bulunan FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH için zanaatkar her şeyden önce gelir. Bu nedenle, bu ünlü elektrikli el aletleri üreticisi 90 yılı aşkın bir süredir bunların kullanıldığı her yere gidiyor: Şantiyeler, atölyeler ve fabrikalar. Sürekli diyalog ve uzun yıllara dayanan deneyim, FLEX'in sürekli olarak daha iyi ve daha ekonomik çalışmayı sağlayan yeni ve yenilikçi çözümler ürettiği anlamına gelir. FLEX ürünleri halihazırda Plus X Award 2020, 2019 & 2014 ve Red Dot Design Award 2018 & 2014 ve 'Designpreis Deutschland' 2011 ve IF ürün tasarım ödülü 2011 dahil olmak üzere birçok ödül almıştır. FLEX şu anda 240 kişiyi istihdam etmektedir ve ürünlerini küresel bir ticaret satıcıları ağı aracılığıyla satmaktadır. Daha fazla bilgiyi www.flex-tools.com adresinde bulabilirsiniz.