RIDGID Profesyonellerin Güvendiği Aletler.

Anasayfa > RIDGID Profesyonellerin Güvendiği Aletler.

RIDGID Profesyonellerin Güvendiği Aletler.

1923'ten beri her yıl, dünyayı daha iyi bir yer haline getirme noktasında profesyonelleri gururla destekliyoruz. RIDGID Boru Üretim Aletlerini, boruları sağlam bağlantılar için hazırlamak üzere ve mevsim veya hava koşullarından bağımsız olarak en zorlu şantiye koşullarına dayanacak şekilde tasarladık. Daha da önemlisi, RIDGID Boru Üretim Aletleri bir işin hassas, güvenli ve verimli şekilde yapılmasını garanti edecek kalite ve performans sağlar.

Dahası, tüm RIDGID aletleri, sektördeki en iyi garanti hizmeti olan RIDGID Ömür Boyu Tam Garanti ile desteklenmektedir. Aletiniz işçilik veya malzeme nedeniyle arızalanırsa aleti ücretsiz olarak onarır veya değiştiririz. Bu, RIDGID farkıdır.

Geri bildiriminiz çok değerli; bu, size piyasada bulunan en iyi sınıf araçları sunmak için aletlerin özelliklerini sürekli olarak geliştirmemize ve yenilememize yardımcı olur.

RIDGID Boru Üretim aletlerinizi kaydettiniz mi? Bu sadece birkaç dakika süren basit bir süreçtir. Hemen işe koyulmanız için işte 5 neden.

 

RIDGID Boru Üretim aletlerinizi kaydettirerek şunları gerçekleştirebilirsiniz...

  1. RIDGID TOPLULUĞUNUN BİR PARÇASI OLMAK VE ÖZEL TEKLİFLER VE ÖDÜLLER ALMAK.

  2. DİĞER PROFESYONELLERDEN EN SON HABERLERE, ENDÜSTRİ TRENDLERİNE VE GÖRÜŞLERE ERKEN ERİŞİM ELDE ETMEK.

  3. RIDGID ALETLERİNİN SÜREKLİ GELİŞİMİNİ DESTEKLEMEK.

  4. ALETİNİZE YÖNELİK SERVİS AVANTAJLARI ELDE ETMEK. ÜRÜN DESTEĞİNE İHTİYACINIZ OLDUĞU TAKDİRDE GARANTİ TALEPLERİNİZE ÖNCELİK VERİLİR.

  5. RIDGID ÜRÜNLERİNE ERİŞMEK. ALETLERİNİZİ 31 ARALIK 2022'YE KADAR KAYDETTİRİRSENİZ BİR TEŞEKKÜR GÖSTERGESİ OLARAK SİZE SINIRLI BİR KOLEKSİYON ÜRÜNÜ SUNUYORUZ.

 

Sizi ikna ettik mi? Aletlerinizin kaydı 5 dakikadan kısa sürer. Tek yapmanız gereken BURAYA tıklamakve ardından çevrim içi formu doldurmak. Faturanın elinizin altında olduğundan emin olun; lazım olacak.

Bir dahaki sefere yeni bir alet satın almayı düşündüğünüzde, RIDGID'in bir aletten fazlası olduğunu unutmayın. Bir ömür boyu garanti ve gelecek nesillere bir miras bırakıyoruz.