RIDGID 'in Gurur Verici Geçmişi, Ticari Güven Üzerine Kuruludur

Anasayfa > RIDGID 'in Gurur Verici Geçmişi, Ticari Güven Üzerine Kuruludur

RIDGID 'in Gurur Verici Geçmişi, Ticari Güven Üzerine Kuruludur

Modern boru anahtarını icat ettiğimiz günden bu yana, işin limitlerini ve bu limitlerin nasıl aşılacağını bilen, dünyanın uzman tüccarlarına itibar kazandırmayı misyon edindik.

Aşırı sıcak ve soğukta çalışan, çamur ve toza dayanıklı olan bu aletler daima güvenilir bir performans sunar. RIDGID aletleri tüm dünyada, sizin gibi profesyonellerin işlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmasına olanak tanıyan endüstri lideri ürünler olarak bilinir.

Müşterilerimizin bazıları inşa ettikleri şeyler hakkındaki hikayelerini bizimle paylaşırken, diğerleri kendilerinden önceki bireyler hakkındaki hikayeleri anlatıyor. Aletlerimiz babadan oğula, dededen toruna geçiyor. Bundan büyük mutluluk duyuyor ve RIDGID'in hem geçmişte, hem günümüzde hem de gelecekte gururla seçilmesini sağlayan güce ve ruha saygı duyuyoruz.

Çalışanlarımız Fark Yaratır
Çalışanlarımız Fark Yaratır

Ridge Tool'un yetenekli, kendini işe adamış çalışanları şirketimizi en iyi şirket haline getirme vizyonumuzu paylaşırlar. Birlikte, kalitede, ürün yeniliklerinde, teknik destekte ve müşteri hizmetlerinde en iyiye ulaşmak için çabalarız.

Dünya çapında, RIDGID müşteri hizmetleri personelimizden oluşan yerel ekiplerimiz işinize devam etmek için ihtiyaç duyduğunuz dostça, bilgili desteği sağlayacaklardır. Bu destek, işlerin doğru yapılmasını sağlayacak aletleri seçmenizi, edinmenizi ve kullanmanızı sağlar.

Eğitim merkezlerimiz ürünlerimizden maksimum verim ve hizmet ömrü elde etmenize yardımcı olmaya hazırdır. Size uzman eğitmenler tarafından özelleştirilmiş, ekipmanların kendilerinin kullanıldığı eğitimler sunabiliriz.

Patentler

Aşağıdaki bağlantılarda, Emerson tarafından sağlanan RIDGID markalı belirli aletler, ıslak/kuru vakumlar, filtreler ve aksesuarlar için ABD patent listeleri yer almaktadır. Bu listeler, sanal patent işaretlerine ilişkin ABD patent yasası hükümlerini yerine getirmeye yöneliktir.

Bu listeler tüm ürünleri kapsamayabilir ve burada listelenmeyen diğer RIDGID ürünleri de patentlerle korunuyor olabilir. RIDGID ürünleri ayrıca ABD dışı patentler kapsamında olabilir. ABD'de veya başka bir yerde patent başvurusu yapılmış uygulamalar da geçerli olabilir. Belirli patentleri listeleyerek, diğer patentlerin geçerli olmadığını kabul etmiş bulunmuyoruz.

RIDGID size sunduğumuz armağandır. İşinize olan bağlılığınızı sizinle paylaşıyor ve bunu kutluyoruz. Ve siz işlerinize devam ettiğiniz sürece biz de işinizin gerektirdiği performansı sunan aletleri üretmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.

SR-24, harici veri yakalama cihazlarıyla kolay entegrasyon için GPS ve Bluetooth® teknolojisine sahip hat tespit dedektörüdür.

SR-24'ün tüm yönlü antenleri sinyal alanının tamamını yakalayarak sinyali almayı ve sinyalin geldiği yönü izlemeyi kolaylaştırır. Alıcı, ekran üzerinde dedektörün konumunu ve yönünü göstererek sezgisel hat tespit deneyimi sunar. Daha fazla güvenlik için sinyal alanının şekli bozulursa dedektörün konumunu hatalı olarak göstermekten kaçınmak için uygun önlemlerin alınmasını sağlamak amacıyla sesli ve görsel uyarılar operatörü bilgilendirir.

Mevcut en hızlı, en kolay kullanılan, en esnek alıcı için.

Zorlu tespit koşulları altında bile (zayıf iletkenler, kötü zemin koşulları, kötü topraklama vs.) hızlı ve güvenli tespit işlemleri için SR-60 Tespit Dedektörünü seçin.

RIDGID® micro CD-100 Yanıcı Gazı Dedektörü yanıcı gazların varlığını tespit etmek için basit ve hızlı yöntemler sağlar. Ayarlanabilir hassasiyet özelliğiyle düşük seviyedeki gazlar bile saniyeler içinde tespit edilebilir. Gaz hatlarının doğru kurulumunu sağlar, bakım ve onarım gerekliliklerini kontrol eder ve yanıcı gaz kaçaklarını tespit eder.

NaviTrack Scout Sonda Tespit Dedektörü çok yönlü tespit teknolojisini kullanarak en zorlu sonda tespit işlemlerini çözmek için tasarlanmıştır.

Daha Kolay Tespit İşlemleri

NaviTrack Scout çok yönlü anten teknolojisi her zaman tüm sinyali görür. Sadece sinyal gücünü maksimuma getirmeniz yeterlidir, hedefi bulursunuz. Tespiti karmaşıklaştıracak sıfır veya yanlış tepe (peak&null) değerleri görülmez.

Hassasiyet

Bu tespit dedektörü hedefin önündeki ve arkasındaki ayırıcı kutupları işaretlemek için bir mikro eşleştirmeli ekran kullanarak tespit konumunu doğrular, böylece hassas bir tespit işlemi sağlar.

Otomatik Derinlik

Hedefin üzerinde olunduğunda derinlik otomatik olarak hesaplanır ve görüntülenir.