RETECFLEX. Özellikle çok yönlü.

Anasayfa > RETECFLEX. Özellikle çok yönlü.

FLEX uzmanları ile etkili zemin ve duvar kaplama.

Alçıyı, betonu, şapı veya sıva kaplamasını kaldırma meselesi olsun, FLEX her iş için elinizde doğru bir çözüme sahiptir. FLEX tadilat değirmenleri ve ovalama makinelerinin önünde hiçbir engel yoktur - konuşma büyük / küçük alanlarda, köşelerde veya kenarlarda olsun. Tüm yenileme taşlama makineleri ve ovalama makineleri, üzerine gelen yüksek taleplere dayanabilecek güçlü, sağlam motorlarla donatılmıştır. Tüm makinelerin etkili toz emme sistemine sahip olduğunu söylemeye gerek yok. FLEX elektrikli süpürgelerin çıkarma ve filtre sistemleri, çevresindeki havayı kirleten zararlı tozları önlemek için FLEX makinelerine mükemmel şekilde uyar.

Yeni LD 18-7 150 R ile FLEX, özellikle zemin işlerinde değerini kanıtlamış, yüksek performanslı 1800 watt bir makine sunar. Disk çapınız 125 mm, 150 mm veya 180 mm olursa olsun: uygulamaya yönelik yenileme zımparaları FLEX'in özel bir gücüdür.

Yenilikçi RETECFLEX RE 14-5 115 formunda, yenileme ve modernizasyon işlerinde sayısız iş için geniş bir çeşitlilikte bir araç kullandınız. RETECFLEX kendi gereksinimlerinize hızlı ve kolay bir şekilde adapte edilebilir. Bir ovalama başlığı, perforatör, elmas bileme diski veya bir zımparalama / parlatma pedi ile kullanılması olsun, elin sadece birkaç hareketi herhangi bir alete dönüştürmek için yeterlidir. Yeni RETECFLEX RE 14-5 115'in geniş kapsamlı uygulama olanakları ile kendinizi kazanın.

Çok sayıda uygulama için geniş ve kapsamlı özel olarak koordine edilmiş yüksek kaliteli aksesuarlar mevcuttur.

Hız kontrol cihazı, hızın taşlama ve cilalama için doğru şekilde ayarlanmasını sağlar. Hız, yük altında sabit kalır. RE 14-5 115, pürüzsüz bir başlangıç ​​için yumuşak bir başlangıca sahiptir. Sıcaklık izleme kaynaşmış sargıları önler. Tamamen dökme elektronik parçalar ve özel sarım koruması metal tozu nedeniyle hasarı önler.

RETECFLEX. Taşlama, zımparalama, ovalama, delme ve parlatma uzmanı.

Güçle
doludur Hızlı çalışma ilerlemesi için güçlü, güçlü 1400 watt motor.

Son derece esnek
Elektronik olarak kontrol edilebilen hız. Çeşitli aletler ve ısıya duyarlı malzemeler ne olursa olsun, doğru hız her zaman ayarlanabilir.

Her şey çıkarıldı
Temiz hava ve kesintisiz görüş için etkili toz emme.

FLEX klips sistemi
Büyük çekme kesiti; FLEX klips sistemini kullanarak basit, hızlı bağlantı. Adaptör ya da redüksiyon manşeti gerekmez.


Kenara Kadar Yakın kenarlarda çalışmak için hızlı ayarlama için döner fırça parçası.

Fırça halkalı emme koruması D 115
Gereken çalışma derinliğine hızlı ve kolay koruma ayarı için aletsiz yükseklik ayarı.

Ayarlanabilir taban D 80
Frezeleme aleti ve perforatör için alet kullanmadan değiştirilebilir ve yüksekliği ayarlanabilir taban D 80 , makinenin optimum kontrolü ve etkili toz çekimi için.

İş mili durdurma
Entegre iş mili durdurması ile kolay takım değişimi.

Daima doğru
tutunuz Çeşitli çalışma durumları için optimum kullanım pozisyonu.

RETECFLEX. Yenileme değirmenleri arasında hızlı değişen sanatçı.

 

RETECFLEX, işleri yenilemek, yenilemek ve modernize etmek için çok çeşitli uygulamalara sahip bir araçtır. Kompakt tasarım, aleti kullanım için ideal hale getirir. RETECFLEX daha küçük yüzeylerde çalışmak için idealdir. Baz veya toz emme korumalı fırça halkalı olsun, kenara yakın çalışın her iki ataşmanla da sağlanır. Fırça halkası ile donatılmış toz emme koruması, aletsiz ayarlanabilir bir kenar parçasına sahiptir. Küçük atölyeler için ideal bir araçtır. Birçok uygulama için evrensel bir araçtır. Ve her biri tozdan arındırılmış.

Gereksinimler ne olursa olsun, kolayca ve hızlı bir şekilde dönüştürülür.

Güç paketi
RETECFLEX'in ciddi derecede yıpranmış betonla başa çıkmakta hiçbir sıkıntısı yoktur.


Her şeye açık
Aletsiz, döner fırça segmenti, kenarlara yakın çalışmak için idealdir. Fırça bölümü açık olsa bile, toz emici hala tüm kalbiyle iş yapıyor.

Sağlam performans 
12 karbür metal diskli ovalama kafası, fayans yapıştırıcısını temizlemek için mükemmeldir.


Hemen hemen her şeyi
kumlayın RETECFLEX, cırt cırtlı destek yastığı ve zımpara diskleriyle birlikte eski boya ve ahşabı zımparalamak için - toz çekme ile birlikte idealdir.

Mükemmel kullanım
Düşük ağırlığı ve mükemmel kullanım özelliği sayesinde RETECFLEX duvarlarda en iyi şekilde çalışabilir.

Tüm esnafların ceketi
Yenilikçi perforatörün kesme tekerlekleri, boyayla kaplanmış duvar kağıtlarını açar. Sıvının (duvar kağıdı sıyırma çözeltisi) çok daha hızlı nüfuz etmesine izin verilmesi.