Plus X Ödülü: Kablosuz polisaj makinesi PXE 80 10.8-EC, yılın en iyi ürünü ödülünü kazandı

Anasayfa > Plus X Ödülü: Kablosuz polisaj makinesi PXE 80 10.8-EC, yılın en iyi ürünü ödülünü kazandı

Plus X Ödülü: Kablosuz polisaj makinesi PXE 80 10.8-EC, yılın en iyi ürünü ödülünü kazandı

Steinheim, Mart 2020 - FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH, yeni kablosuz polisaj makinesi PXE 10.8 EC ile "2020 Yılının En İyi Ürünü" kategorisinde Plus X Ödülünü aldı. 80'den fazla sektörden uluslararası uzman jüri üyeleri ve dünyanın her yerinden 700'den fazla katılımcı marka ile ödül, teknoloji, spor ve yaşam tarzı için en büyük uluslararası inovasyon ödülüdür.

"Ödül bizim için büyük bir onur ve ürünlerimizi sürekli geliştirerek hedef gruplarımızın ihtiyaçlarını karşılayabildiğimizi gösteriyor. Yeni akülü polisaj makinemiz araç tamir boyacıları, boyacılar ve spot onarım sektörü için ideal tamamlayıcı cihazdır" FLEX'in Satış Direktörü Ralf Häfele, diyor.

PXE 80 18.0-EC, 3 ve 12 mm stroklu hem döner hem de rasgele yörünge çalışmaları için uygundur. Fırçasız motor, benzer modellere göre daha fazla verimlilik ve daha uzun hizmet ömrü sağlar. Elektronik yönetim sistemi (EMS) ayrıca makineyi korur, hizmet ömrünü uzatır ve verimliliğini artırır.

Tasarım ve kullanım kolaylığı
Kablosuz polisaj makinesi, kullanıcıya tasarım açısından da çeşitli avantajlar sunar. Optimal olarak yerleştirilmiş yumuşak kavrama yüzeyleri esnek kavrama seçenekleri sağlar. Cihazın yenilikçi ergonomisi ile birleştiğinde bu, güvenli, rahat bir tutuş ve yorulmadan çalışma sağlar. Yüksek düzeyde kullanıcı konforu, titreşim seviyelerinin optimizasyonu sayesinde sorunsuz çalışmadan ve ayrıca yavaş, hassas bir çalıştırma için gaz kelebeği anahtarından ve sürekli çalışma için kilitleme olasılığından da kaynaklanmaktadır. Ek olarak, nemlendirilmiş özel Velcro plakalar ve bir tampon halkası, işlem gören yüzeyleri korur.

Esnek uygulama seçenekleri
Sayısız uygulama olanakları bir başka avantajdır: Papatya diskli zımparalamadan hologramsız son işlemeye kadar çok çeşitli yüzey işleme adımları, tek bir cihazla her zamankinden daha kolay. Aynı zamanda artı-eksi düğmeleri ve bir LED ekran aracılığıyla ayarlanabilen dört hız seviyesi, otomatik sabit hız fonksiyonu ile birlikte optimum çalışma hızını korur. Sürücü tiplerini değiştirmek için yenilikçi aletsiz hızlı değiştirme sistemi ek esneklik sağlar. FLEX PXE 80 10.8-EC, tüm 10,8 V FLEX üniteleriyle birleştirilebilen 2,5 / 4,0 veya 6,0 Ah pil paketleri ile çalışır.

PXE 80 18.0-EC, uzman satıcılardan 199 Euro artı KDV'den başlayan tavsiye edilen bir fiyata - gerekirse pil paketleri, şarj cihazı ve çeşitli aksesuarlarla birlikte iki pratik set halinde de mevcuttur.

https://ozkardeslermakina.com/akuelue-orbital-pasta-cila-makinasi-pxe-80-108-ec-25.html