HiKOKI HİTACHİ Elektrikli El Aletleri için yepyeni bir isim HİKOKİ

Anasayfa > HiKOKI HİTACHİ Elektrikli El Aletleri için yepyeni bir isim HİKOKİ

HİTACHİ HİKOKİ TÜRKİYE KALE MAKİNA HIRDAVAT A.Ş

Profesyonel elektrikli el aleti endüstrisinde dünya lideri olan Japonya merkezli (eski Hitachi Koki) HiKOKI Elektrikli El Aletleri, 1948'den bu yana ürün inovasyonu ve tasarımında ön sırada yer aldı. 2018, şirketin 70. yıldönümünü kutladı.

Hitachi Koki, Ekim 2018'de Hitachi markasının HiKOKI olduğu yeni bir bölüm açtı. “Hai-koh-key” olarak telaffuz edilen HiKOKI, İngilizce sözcük olan “high” ve Japonca “koki” terimlerinden “sanayi makineleri” anlamına gelmektedir. 

Merkezin marka değişikliğini takiben, İspanya'nın Barselona şehrinde bulunan satış şirketi HiKOKI Elektrikli El Aletleri Iberica adını aldı.

HiKOKI Elektrikli El Aletleri Iberica

HiKOKI Elektrikli El Aletleri Iberica, İspanya ve Portekiz'de güçlü bir satış ağına sahiptir. İş, son 28 yılda yüz yüze ve bire bir satış operasyonları aracılığıyla kuruldu. 

Ticari direktör Jose Guzman, “Müşterilerle olan ilişkilerimizi güçlendirmek ve akülü MV (MultiVolt) serisi ve AC fırçasız çekiçler gibi yenilikçi ürünler sunma itibarımızı genişletmek için bu yöntemleri koruyoruz” dedi.

Genel müdür Masaya Shirai, “Şimdi biz HiKOKI'yız” dedi. “İşimizi büyütmek ve Hitachi markası altında geliştirdiğimiz güvene dayalı ilişkileri geliştirmek için güçlü bir pozisyondayız. HiKOKI olarak, temel işimizi profesyonel kullanıcılara daha da yakın olmak için güçlendireceğiz ve onlara yardımcı olan ve işlerini kolaylaştıran elektrikli araçlar sunacağız. ”

İspanyol futbol takımı Eibar ile bir ittifak

İspanyol futbol tutkusunu tanıyan HiKOKI Elektrikli El Aletleri Iberica, SD Eibar'ın sponsoru. Takım LaLiga Birinci bölümünde oynar ve İspanya'nın kuzeyindeki Bask bölgesindeki Eibar'da bulunur. 

Bu ittifakla, HiKOKI logosu her oyuncunun gömleğinin kolunda, stadyumda, antrenman kamplarında ve maçlarda skorbordda görülebilir. 

Shirai, “Yeni markamı ve logomuzu İspanyol futbolu ile bağlantılı ağlar üzerinden başlatmak için bu büyük fırsatı yakaladığımız için çok heyecanlıyız” dedi.

JAPON İNOVASYONU VE TEKNOLOJİSİ ASLA DURMAYACAK

1948'den beri firmamız yüksek performanslı elektrikli el aletleri tasarlıyor ve geliştiriyor. 
Mühendislerimiz 70 yılı aşkın bir süredir, elektrikli el aletlerimizi sürekli olarak geliştirmek için teknolojik bilgi, beceri ve deneyimlerini kullandılar. Japon tasarım prensipleri doğrultusunda, ürünlerimizin her bir unsuru performansı, dengeyi, kullanılabilirliği, uzun ömürlülüğü ve 
takım kontrolünü iyileştirmek için seçilmiştir . Bu detaylara verilen dikkat, profesyonellerin işlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirmelerini sağlar. Bizi ilerlemeye iten şey budur.

1990

HITACHI Elektrikli El Aletleri Ibérica, SA 
Merkezini c / Migjorn, 1 numaralı Norte, Terrassa (BCN) İspanya'da kurdu. 
Yasushi Fuku tarafından

2013

Merkez ofislerin ve deponun şu anki adrese devri Puigabarral, 26-28, Can Petit, Terrassa (BCN) İspanya

2015

Yan kuruluşun 25. yıldönümünün kutlanması Hitachi Power Tools Ibérica, SA

2018

Ekim ayında, Hitachi Elektrikli El Aletleri Ibérica, SA, HiKOKI Elektrikli El Aletleri Ibérica, SA
ve Japonya'daki merkez ofisi Hitachi Koki Co., Ltd, Koki Holdings Co, Ltd oldu.

2020

Kutlama 30. yıldönümü yan HiKOKI Elektrikli El Aletleri Ibérica, SA