Granit ve Mermer Kumlama Makinası LST 803 VR

GRANİT - MERMER SİSTEMLERİ

MERMER VE GRANİT KUMLAMA MAKİNASI - FLEX LST 803 VR


FLEX LST 803 VR mermer ve granit kumlama makinası ile geniş yüzeyler ve merdivenlerde yüksek performanslı kumlama yapılabilir.  Flex granit ve mermer kumlama makinesini kapalı mekanlarda tadilat işlerinde rahatça kullanabilirsiniz. Mermer ve granit kumlama makinesinin başlık altına entegre hava hortumu ile vakumlu süpürge monte edilebilir. Böylece mermer ve granit yüzeylerde kumlama esnasında oluşabilicek tozdan operator korunmuş olur.

Flex kumlama makinasında bulunan VR tam dalga elektronik kontrol sisteminde; hız seçimi ve sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, aşırı yüklenmeye karşı koruma mevcuttur. El tipi granit ve mermer kumlama makinesinin ayarlanabilir çalışma genişliği 55 mm ile 130 mm arasında ve 7 kademelidir.

Mermer kumlama makinası 80 farklı tipte sert karbür uçla her türlü kumlama işlemi kolaylıkla yapılabilir. Kumlama makinasında bulunan ayarlanabilir kılavuz gösterge ile taş kenarlarda hassas çalışma sağlanır.

Kumlama makinası plastik kaplama üzerinde bulunan döner başlığı ses ve titreşim seviyesini azaltır vetahrik biriminin kullanım ömrünü uzatır.
FLEX LST 803 VR model kumlama makinası 1800 watt motor gücüne sahip profesyonel kumlama makinasıdır. Kumlama işlerinde zor alanlarda dahi en yüksek verimi alabilirsiniz.
LST 803 VR Özellikle epoksi yapıştırma da ideal bir makinadır. Epoksiyi yapıştırmadan önce LST 803 VR ile zeminleri kumlama yaparsanız EPOKSİ zamanla çatlama yapmayacaktır.

   

Ağırlık 7.2 Kg
Çalışma Genişliği 55 - 130 mm
Elektronik Evet
Gücü 1800 Watt
Liste Fiyatı 1.380 €
Marka FLEX
Yüksüz Hız 800 - 2400 d/d