FLEX'ten ÜRÜNLERE GİDEN yenilikçi kablosuz seri Akülü ve Kömürsüz

Anasayfa > FLEX'ten ÜRÜNLERE GİDEN yenilikçi kablosuz seri Akülü ve Kömürsüz

Benzersiz yenilik.

FLEX, tamamen gelişmiş makine ve akü konsepti sayesinde yeni kalite ve performans standartları belirleyen yeni bir dizi kablosuz araç sunmaktadır. Güç gereksinimleri daha yüksek olsa bile, örneğin büyük vidalama ve delme çapları olsa bile, özel sistem uzun çalışma süreleri sağlar.

Benzersiz bir yenilik, FLEX akülü aletlerin iyi performansının temelini oluşturur. Akü hücreleri, aktif olarak ısı birikimini azaltan bir soğutma maddesiyle kaplanmıştır. “KEEP COOL TM

teknolojisi” ölçülebilir şekilde daha uzun bir batarya kullanım süresiyle etkileyicidir. Yenilikçi ısı yönetimi, akü takımı, akülü alet ve hızlı şarj cihazı arasındaki şarjı ve deşarjı sürekli veri alışverişi yoluyla koordine eden entegre bir Elektronik Yönetim Sistemi ile kontrol edilir. 

KEEP COOL TM teknolojisi - Yenilikçi ve verimli batarya soğutma sistemi.

Yenilikçi teknoloji sayesinde verimli ve üstün. 

Akü hücreleri deşarj oldukça daha fazla ısınır (örneğin vidalama sırasında). Bu, batarya paketine özellikle yüksek iş talepleri yerleştirildiğinde aşırı ısınmaya karşı koruma fonksiyonu tarafından hızla kapanmaya neden olan normal bir işlemdir. Yeni FLEX “KEEP COOL TM teknolojisi” bunu geciktirme imkanı yarattı. 

Yenilikçi hücre ceketi ile aktif soğutma, önemli ölçüde daha uzun bir batarya kullanım süresi sağlamaz, aynı zamanda batarya paketinin ömrünü uzatır. 

Entegre soğutma teknolojisi, toplam durumunu değiştiren ve böylece fazla ısıyı emmesini sağlayan patentli bir hücre katmanıdır. 

KEEP COOL TMteknoloji aktif olarak pillerin aşırı ısınmasını önler. Bu, akünün daha uzun çalışma sürelerinde tüm gücünden faydalanmasını sağlar. 

Yüksek performanslı akü hücreleri. 

Yeni FLEX yüksek performanslı hücreler, tam akü kapasitesini kullanır ve böylece akünün daha uzun çalışma süresi sağlar. 

Çok sayıda şarj döngüsü akü paketlerine zarar verebilir. Kapasitelerini kaybederler ve hizmet ömürleri giderek azalır. Burada da KEEP COOL TM teknolojisi, kapasite kaybını önemli ölçüde azaltır ve böylece bataryanın kullanım ömrünü de arttırır. 

Yüksek performanslı fırça motorları. Güçlü ve güvenilir

 

Güçlü ve güvenilir yüksek performanslı fırça motorları, yüksek güç çıkışı, sessiz çalışma ve güvenilirlik ile etkileyicidir. Motorlar, şantiyelerin zorlu gereksinimleri için özel olarak tasarlanmıştır. Karbon fırçalarının değişiminin hem basit hem de hızlı olmasına dikkat edildi. 

EC yüksek performanslı motorlar. Özellikle verimli ve bakım gerektirmez.

 

FLEX'in fırçasız EC motorları bakım gerektirmez ve fırça motorlarından önemli ölçüde daha yüksek performans parametreleri elde eder. 

KONTROL KONTROL teknolojisi. Akıllı akü yönetim sistemi

Her şey kontrol altında!

MCU (Mikro Kontrol Ünitesi) teknolojisine dayanan akü yönetim sistemi akımı, voltajı ve sıcaklığı izler ve şarj işlemini kontrol eder. Tüm koruyucu fonksiyonlar programlanabilir ve ilgili model tipindeki fonksiyon ve uygulamalara uyarlanmıştır. 

Kim aslında kimi izliyor ve neden? 

Batarya boşalırken, başka bir deyişle, batarya paketindeki elektronikler hücre voltajını ve sıcaklığını izler ve ölçer ve bu veriler cihaza gönderilir. Aletteki elektronikler akımı izler ve ölçer.

Şarj sırasında akü grubundaki elektronik cihazlar voltaj, sıcaklık ve akımı izler ve ölçer ve böylece şarj parametrelerini kontrol eder. Akü grubundaki elektronikler şarj durumunu değerlendirir ve hangi şarj döngüsünün hangi parametrelerle takip edileceğine karar verir. Şarj işlemini gerçekleştirmek için bu komut şarj cihazına gönderilir. Şarj cihazı, pil takımının talimatlarını tam olarak takip eder. Sonuç duruma bağlıdır ve bu nedenle pil takımının yumuşak bir şekilde şarj edilmesi. Bu, pil takımının ömrünü önemli ölçüde artırır.