FLEX Paslanmaz çelik terbiye için uzmanlar.

Anasayfa > FLEX Paslanmaz çelik terbiye için uzmanlar.

Metal yüzeylerde mükemmel sonuç

Düz veya kavisli yüzeylerde, açılarda veya köşelerde olsun, FLEX yüzey bitirme programı her zaman mükemmel sonuçlar için doğru seçimdir.

Korkuluk işleri, tank imalatı ve tüm yüzey işlemleri için doğru makinelere sahibiz. Fileto kaynak değirmeni ve özel parmak değirmeni, her seferinde mükemmel sonuçlar için ulaşılması en zor alanlara ulaşmanıza yardımcı olur. Tüm elektrikli el aletleri, çeşitli uygulamalarınız için her zaman size optimum performans sunmalarını sağlamak için doğal olarak hız kontrolüne sahiptir.

Özel amaçlı elektrikli el aletlerimiz, uygun aksesuarlarımız ve aşındırıcı çeşitlerimizle, mükemmel sonuçlar elde etmek için size ideal sistemleri sunuyoruz. Makineler ve aksesuarlar, taşıma çantasında Profesyonel kitler olarak sağlanmıştır ve bu da işleri daha da kolaylaştırır.

Hız kontrolü, taşlama ve cilalama için hızın doğru ayarlanmasını sağlar. Hız, yük altında sabit kalır. LE 14-7 125 INOX sarsıntısız bir çalıştırma için yumuşak bir başlangıca sahiptir. Sıcaklık izleme kaynaşmış sargıları önler. Yeniden başlatma koruması, bir elektrik kesintisinden sonra makinenin istemeden çalışmasını önler. Tamamen dökme elektronik komponent, metal tozu nedeniyle hasarı önler.

INOXFLEX, kaynak dikişlerinin aşındırılması, kırılması ve yuvarlatılması ve paslanmaz çelik, çelik, hafif alaşımlar ve demir dışı metaller üzerinde temizlik ve ince işler için mükemmeldir. Özel dişli redüksiyonu orta ve daha düşük hız aralığında yüksek bir tork sunar. Bu, mavi renk değişimini ve ısı birikmesinden kaynaklanan bozulmaları önler.