FLEX Giraffe® - duvar ve tavan zımparalama sistemleri için dünya genelinde 1 numara.

Anasayfa > FLEX Giraffe® - duvar ve tavan zımparalama sistemleri için dünya genelinde 1 numara.

FLEX Giraffe® - dünya çapında 1 numara

FLEX Giraffe® - duvar ve tavan zımparalama sistemleri için dünya genelinde 1 numara.

Şimdiye kadar kullanımı kolay FLEX Giraffe®. Almanya'da üretilen mükemmel kullanım kolaylığı, şaşırtıcı çok yönlülük ve güvenilir kalite: FLEX Giraffe® GE 5 / GE 5 R her zamankinden daha hafif, daha esnek ve daha sağlamdır. Ve daha hafif ve kullanımı kolay bir şey isteyenler için, FLEX Okapi® GSE 5 R var. Giraffe® GE 5 R'nin tüm avantajlarıyla - ama daha kısa.

Ressamların, alçıpan inşaatçılarının, sıva uzmanlarının ve diğer birçok esnafın çalışmaları, 1997'de Avrupa'da duvar ve tavan için çalışan ilk uzun boylu zımpara makinesi FLEX'in tanıtımıyla devrim yarattı. FLEX Giraffe® dünyanın en çok satılan uzun boyunlu zımpara makinesi. Güvenilir ve kanıtlanmış Giraffe® WS 702 VEA'yı, yenilikçi ve rakipsiz Vario-Giraffe® WST 700 VV takip etti. İlk defa, artık “gerebilen” benzersiz bir değiştirilebilir kafa sistemine sahip uzun boyunlu bir zımpara makinesi var. Büyük yüzeylerin zımparalanmasıyla birlikte, 

yenilikçi üçgen zımpara kafası artık kenarlara ve köşelere sorunsuz bir şekilde zımparalanmasını da mümkün kıldı. Bir merdiven veya iskele gerektirmeden. Bu, köşelerin ve kenarların doğrudan bitmesine izin verir. Concrete-Giraffe® WST 1000 FV, başarılı uzun boyunlu zımparalama teknolojisinin beton, sıva, boya kaplamaları, şaplar, hem doğal hem de yapay taş, fayans yapıştırıcıları ve duvarlardaki diğer birçok malzeme üzerinde çalışacak şekilde uyarlanmasının sonucudur. tavanlar. Yeni küçük ve kullanışlı Handy-Giraffe® WSE 7 Vario, her şeyden önce kapalı alanları ve daha küçük duvar ve tavan alanlarını işlerken, Vario-Giraffe®'ye ideal bir ilavedir. Büyük yüzeylerde ve 3.20 m'ye kadar yüksek tavanlarda işinizi daha da kolaylaştırmak için Giraffe GM 320 için mobil iş istasyonunu geliştirdik. FLEX şimdi, talep edilen tüm talepleri hemen hemen karşılayabilen benzersiz bir uzun boyunlu zımparalama ailesine sahiptir. FLEX Giraffe® zımpara makineleri için sayısız uygulamaya ilişkin daha sonraki sayfalarda bir fikir verilmektedir.

FLEX Giraffe®. Zahmetsizce en iyisi.

 

Benzersiz ışık. İyi düşünülmüş malzeme kullanımı ve ağırlık için optimize edilmiş tasarım: 3.9 kilogramda, FLEX Giraffe® selefinden neredeyse tam bir kilogram daha hafiftir. Bu, kullanımı daha iyi hale getirir ve yorulmadan çalışır. Yüksek tavanlarda ve duvarlarda. Göründüğü gibi kullanımı kolay. FLEX Giraffe® GE 5 / GE 5 R'nin benzersiz denge konsepti rahat ve dengeli çalışmayı garanti eder. Optimum ağırlık merkezi ve son derece basit kullanım sayesinde zımparalamayı belirgin şekilde daha konforlu hale getirir. Maça sapı, tutamak girintili ince boru ve optimize edilmiş bağlantı, bu aletin ergonomisini örnek yapan diğer özelliklerdir. Üstelik FLEX Giraffe® pratikte titreşimsizdir.

Daha fazla bilgi

ÜRÜNE GİTMEK

FLEX Giraffe®. Her zamankinden daha handier.

Her zamankinden daha duyarlı. 
Velcro kapaklı Süper Yumuşak ped macun yüzeylerde hassas zımparalama için idealdir. GE 5 / GE 5 R delikli zımpara kağıdı ile kullanım için optimize edilmiştir.


Her zamankinden daha değişken. 
FLEX Giraffe®, isteğe bağlı bir boru biçimli uzatma kullanılarak “uzatılabilir”. Bu, 3,20 metreye kadar tavan yüksekliklerine ulaşmanızı sağlar. Uzatma kalıcı olarak entegre edilmediğinden, temel kullanımda makine özellikle hafif kalır.

Her zamankinden daha hafif. 
3.9 kilogramda, FLEX Giraffe®, öncekinden neredeyse bir kilogram daha hafif. Bu işlem yapmayı daha da kolaylaştırır ve yorulmadan çalışmayı sağlar.


Kullanımı her zamankinden daha kolay. 
FLEX Giraffe®, optimum ağırlık merkezi sayesinde mükemmel dengededir. Bu rahat ve dengeli çalışmayı sağlar. Tutma girintili ince boru onu kullanmayı daha da kolaylaştırır.

Her zamankinden daha çok yönlü. 
GE 5 R'de kenara kadar ulaşan zımpara kafası sayesinde, sadece duvarlarda ve tavanlarda değil, aynı zamanda tek bir ünite kullanarak kenarlarda ve duvardan tavana geçişlerde çalışabilirsiniz. Bu çok zaman kazandırır ve özel makineler kullanmanıza gerek yoktur.

Her zamankinden daha zeki. 
Geçmeli vida, plakanın alet kullanmadan değiştirilmesine olanak sağlar.Giraffe® taşıma sistemi. Hafif, sağlam ve yenilikçi.

 
FLEX Giraffe® GE 5 / GE 5 R ve Okapi® GSE 5 R için taşıma çantası yırtılmaya karşı dayanıklı kumaş malzeme sayesinde optimum koruma sağlar ve şekillendirilmiş köpük parçalar daha sıkı bir tutuş sağlar. Büyük taşıma kolları sayesinde çanta özellikle rahattır. Zımpara diskleri gibi aksesuarlar için yeterli depolama alanı var. Benzer özelliklere sahip plastik bir kasa, yaklaşık 4 kg daha ağır.

Taşıma çantasına git Giraffe® GE 5 / GE 5 R

Taşıma çantası Okapi® GSE 5 R

FLEX Vario sistemi. Bir tıklama ile her şey.

Duvar veya tavan, küçük veya büyük çalışma yüzeyleri, yüzeyler veya kenarlar ve köşeler olsun - FLEX Vario sisteminin duvar ve tavan zımparaları ile her şey için hazırsınız. Yüksek duvarlar ve tavanlar için ideal zımparalayıcı olan Vario-Giraffe® WST 700 VV'ye ek olarak, artık erişilmesi zor olan küçük alanları işlemek için “küçük” Handy-Giraffe® WSE 7 Vario'ya sahipsiniz. Ve hepsi yuvarlak ve üçgen zımparalar için akıllı çift kafa sistemi ile. Smart FLEX Vario sistemi tarafından takip eden sayfalarda ikna olun.

Yuvarlak veya kare? Fark yaratmıyor! Vario-Giraffe® her ikisini de yapabilir.


Yüksek temizleme oranı ve etkili toz emme işlemi işin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Duvar kağıdı kaplı yüzeyleri zımparalanmış, birleştirilmiş derzleri zımparalayıp hatta ince bir şekilde zımparalanmış ve düzleştirici sıva zımparası olsun, yuvarlak kafa zımpara kafası Vario-Giraffe® gurur duyabileceğiniz sonuçlar verir. Değiştirilebilir yörünge üçgen zımpara kafası kullanılarak kenarlar ve köşeler işlenebilir. Ek elle rötuş yapmaya gerek yok. 360 ° dönebilen üçgen zımpara kafası sayesinde her pozisyonda sorunsuz zımpara. Köşelerde ve açılarda bile, Vario-Giraffe® WST 700 VV Plus her zaman mükemmel sonuçlar ile etkileyicidir.

ÜRÜNE GİTMEK

Sadece sonuç önemlidir.

Hassas ve güvenli kontrol
Çok sayıda tutuş seçeneği sayesinde Vario-Giraffe®, doğrudan vücudunuzun önünde bile her zaman hassas ve güvenli bir şekilde yönlendirilebilir.

Her zaman hareket
halinde Zımpara kafası 360 ° dönebildiğinden, Vario-Giraffe® köşelerde anlaşılabilir. Bu, en dar köşelerde ve açılarda bile her pozisyonda sorunsuz zımparalama sağlar.

Mükemmel dengelenmiş
Optimum denge için Vario-Giraffe®'nin ergonomik tutacağa ek olarak motor gövdesi üzerinde ilave bir tutamağı vardır.

Sadece durumda
Döşemeli kayar şeritlere sahip yeni değiştirilebilir koruyucu köşeler, yüzeylerin özel koruma ile işlenmesini sağlar.

Giraffe® streç! 
T kolu ve 133–173 cm'lik aletsiz teleskopik uzatma sayesinde yüksek tavanlara rahatça ulaşılabilir. Ayrıca, zımpara basıncı en uygun şekilde uygulanabilir.

Köşeye doğru 
Teleskopik fonksiyon sayesinde, erişimi zor olan köşeler üçgen zımpara kafası ile de kolayca işlenebilir.

Mobil iş istasyonu Zürafa. Yüksek amaçlayan herkes için.

 
FLEX Giraffen-Mobil GM 320, FLEX Giraffen kullanarak duvarları ve tavanları işlemek için mobil bir iş istasyonudur. Hepsinden önemlisi, Giraffen-Mobil GM 320 büyük yüzeylerin zımparalanmasını büyük ölçüde kolaylaştırır. Kullanıcının Giraffe®'i kaldırması gerekmediğinden, çok daha az enerji harcar ve bu nedenle hızlı bir şekilde yorulmaz.