AWELCO Kaynak Artık Türkiye'de Öz Kardeşler Makina Ticaret A.Ş Resmi Distribütörü ile hizmetinizdedir.

Anasayfa > AWELCO Kaynak Artık Türkiye'de Öz Kardeşler Makina Ticaret A.Ş Resmi Distribütörü ile hizmetinizdedir.

AWELCO Kaynak Makineler ve Ekipmanları 

İtalya'da üretilen kalite ve deneyim, Awelco'yu Avrupa pazarında lider bir şirket haline getiriyor. Awelco'yu seçenler, her zaman çağa ayak uyduran güvenilir araçlara güvenebileceklerini biliyorlar.

Hobby, DIY'e uygun Awelco ürünlerinden oluşan bir seçkidir. Projelerinizi oluşturmanıza olanak sağlayacak en iyi ürünleri yaptık..
Awelco serisinin en iyisi. Güç, güvenilirlik ve hassasiyet. Endüstriyel seçim, projelerinizi profesyonelce yürütmenize olanak sağlar
Awelco'nun sunduğu en iyi aksesuarlar, sarf malzemeleri ve silindirler. İşiniz için ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.
Çelik, paslanmaz çelik, bakır, pirinç vb. tüm iletken malzemelerin deforme olmadan hızlı kesilmesine olanak sağlar.
Kaynak maskesi serimiz, tasarımdan ödün vermeden, en çeşitli ihtiyaçlara yönelik farklı modelleri içerir.

DENEYİM 

Awelco Inc. Production S.p.A. 42 yılı aşkın bir süredir MMA, MIG, TIG, PLAZMA teknolojisine sahip kaynak makinelerinin yanı sıra çok çeşitli akü şarj cihazları ve aksesuarları tasarlamakta, test etmekte ve üretmektedir.

KOLAYLIK

Müşterilerine son derece tatmin edici bir kalite/fiyat oranı sunma taahhüdü, sürekli yenilik ve teknolojik araştırma, Awelco'nun "küresel düşün, yerel hareket et" fikrinden ilham alan misyonunu temsil etmektedir “.

YENİLİK 

Sürekli denemeler, tasarımlar ve esnek bir iş yapısıyla elde edilen ürün yelpazesinin sürekli genişletilmesi, en çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamamıza olanak tanır.

#awelco #magmaweld #klpro #stanley #dewalt #oerlikon #gaka #askaynak #asakaynak #willer #esab #kaynak #tel #gazsız #gazaltı #kleco #mytol #gws #tig #alüminyum #ac #dc #welding #italy