Yüksek Torklu Polisaj Makinası PE 14-2 150

Ürünler > Flex > Polisaj Makinaları > Yüksek Torklu Polisaj Makinası PE 14-2 150

Yüksek Torklu Polisaj Makinası PE 14-2 150

Polisaj Makinaları

POLİSAJ MAKİNASI YÜKSEK TORKLU - FLEX PE 14-2 150
 

Flex yüksek torklu farklı hızlı seçenekli polisaj makinası profesyonel bir modeldir. Yüksek torklu polisaj makinesinde bulunan VR elektronik kontrol sisteminde; kademesiz hız seçimi, takojenaratör kontrollü sabit hız, aşırı yüklenmeye karşı koruma, yeniden çalışmasını engelleyen sistem, ısı göstergesi gibi özellikler vardır.  Yüksek torklu polisaj makinesi 1400 vat motor  gücünde ve etkili havalandırma sistemi ile maksimum soğutma sağlar. Polisaj makinesinde bulunan sabit hız ayarı ile yumuşak başlatma başlatılır ve sonrasında 380 rpm hıza kitlenerek kesintisiz çalışır. Polisaj makinasında bulunan motorun ve dişlinin en iyi şekilde soğutulmasını sağlayan hava kanalları ile rahatsız edici eksoza maruz kalmaz.

Flex yüksek torklu polisaj makinasındaki evrensel ve açılı dişli ünitelerinin yenilikli kombinasyonu makinenin ses seviyesini minimum seviyeye indirir.  Oldukça rahat kullaım olanağı sağlayan Flex yüksek torklu polisaj makinası farklı pozisyonlarda kullanılabilir. Sağlam tutuş kolaylığı sağlamak için geliştirilmiş SoftGrip kavrama başlığı ile polisaj makinesinde tam kavrama imkanı. 

Milli kilit sistemine sahip polisaj makinesi makine operatörünün yanlışlıkla temas ederek hata yapmasına engel olacak şekilde sisteme entegre edilmiştir. Polisaj makinesinin emniyetli bir şekilde bırakılması için plastik kaplı dinlenme çubuğu göze çarpan özelliklerinden.

Flex yüksek torklu polisaj makinasında bulunan 4 metre PUR H05-BQF kablosu su geçirmez, esnek, kesilme ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.

                   

Ağırlık 2.3 Kg
Elektronik Evet
Göbek Mili M 14
Güç 1400 Watt
Liste Fiyatı 440 €
Maks. Polisaj Destek Pedi Çapı 150 mm
Maks. Polisaj Pedi Çapı 160 mm
Marka FLEX
Ölçüler(U x G x Y) 402 x 117 mm
Yüksüz Hız 380 - 2100 d / d