Vakumlu Süpürge VCE 45L AC

Vakumlu Süpürgeler

VAKUMLU SÜPÜRGE, FLEX VCE 45L AC
 

FLEX profesyonel elektrikli el aletleri üstün performanslı ürünlerdir. Orjinal ürün olmaları nedeni ile ustaların ihityaçlarına en uygun makineleri üretmektedir. Vakumlu süpürge VCE 45L AC modeli kuru ve sulu süpürme işlemi yapabilmektedir. Özel tasarımlı rezistanslı makinesi sayesinde 30 litre kapasiteye kadar sıvı vakum süpürme yapabilmektedir. Sulu taşlama makineleri, sulu kesme makineleri, kuru zımpara makineleri ile entegre çalışabilen yüksek performanslı motora sahiptir. Vakumlu elektrikli süpürgenin 43 litre kuru toz çekme kapasitesi vardır.

Otomatik filtre temizleme sistemli vakumlu temizleyici L sınıfı süpürgedir. Yüksek performanslı tribünleri sayesinde emme ve vakum kapasitesi son derece yüksetir. Düz katlanmış filtre sürekli otomatik olarak temizlenirken emme gücünde kayba yol açmaz. Düz katlanmış filtre tasarımı sayesinde konteynır tam kapasite ile kullanılabilir. Vakumlu süpürgenin elektronik sıvı gösterge paneli sayesinde kova içerisine çekilen sıvı hacim görülebilmektedir.Vakumlu elektrikli süpürgede otomatik açma kapama tuşu bulunmaktadır. Güvenlik açısından vakumlu süpürgede bulunan voltaj kontrol sistemi sayesinde elektrik voltajında oluşabilecek dalgalanmayı otomatik olarak algılar ve yumuşak başlatmayı durdurur. Vakumlu süpürge voltajdaki dalgalanma sonrasında durdurtan sonraki 15 saniye içerisinde hortumda kalan tozları çekerek boşaltır. Vakumlu süpürgenin emme gücü kontrol edilebilmektedir.

Anti-statik ekipmanlar emme hortumunda anti-statik elektriklenmeye engel olunur. Vakumlu süpürgeüzerinde elektrikli aletleri koyabileceğiniz alan ve arka kısmında başlık ve boruları takabileceğiniz aksesuar alanı bulunmaktadır. Vakumlu süpürgenin çalışma esnasında rahat hareket ettirilmesi için  büyük arka tekerleri bulunmaktadır. 

FLEX vakumlu süpürge L sınıfı tozlar için onaylanmıştır ve OEL değeri>1mg/m3 tozlar için uygundur.

 

VAKUMLU SÜPÜRGE KULLANIRKEN DİKKAT EDİNİZ!
Uyarı: Vakumlu süpürge filitre torbası ile kullanılırken otomatik temizleme sistemini kapatın. Atık torbası kullanırken sistemi açın.

 

 

NOT: VAKUMLU SÜPÜRGE "VCE 45L AC" TALEP ÜZERİNE GETİRİLMEKTEDİR.

Ağırlık 13.5 Kg
Filtre Yüzeyi 6150 cm²
Güç 1380 Watt
Kova Hacmi 43 Lt Kuru
Liste Fiyatı 595 €
Maks. Akış Hacmi 3660 lt/dak.
Maks. Vakum 23000 Pa
Marka FLEX
Sıvı Hacim 30 lt sulu