Vakumlu Süpürge VCE 45 M AC

Vakumlu Süpürgeler

ELEKTRİKLİ VAKUMLU SÜPÜRGE, FLEX VCE 45 M AC
 

FLEX elektrikli vakumlu süpürgeler profesyonel kullanım için tasarlanmış ürünlerdir. Yüksek performans sağlayan motorları sayesinde en iyi sonucu almanıza olanak sağlar. Özel üretim olan büyük ebatlı vakumlu süpürgeler sulu ve kuru kullanım için tasarlanmış makinelerdir. Kuru kullanımda 43 lt kapasiteye kadat çıkabilen süpürge uzun süreli kullanım ile işlerinizi hızlıca yapmanız açısından önemlidir. Büyük kovalı ve gizli rezistanslı motoru sayesinde sulu çalışma yapılmaktadır. 30 litreye kadar sulu alanda çalışma yapılabiliir. 

FLEX elektrikli vakumlu süpürge VCE 45 M AC modeli otomatik filtre temizleme sistemli vakumlu temizleyicidir. M sınıfı temizleme aracıdır. M sınıfı vakum süpürge 0.1% oranlı geçirgenliğe sahiptir. M sınıfı vakumlu süpürge hijyen açısından tozlu mikropların ve toz bakterilerinin 99.995% oranında temizlenmesini sağlar. Üstün çekim kuvveti sayesinde hijyen açısından önemlidir.

 

FLEX elektrikli vakumlu süpürgenin düz katlı filtre tasarımı sayesinde konteynır tam kapasite ile kullanılabilir. Vakumlu süpürgede bulunan sıvı gösterge sayesinde sulu kullanımda tam kontrol sağlanmış olur.  Vakumlu süpürgenin voltaj dalgalanmasına karşı koruma sağlar. Voltajda oluşabilecek voltaj dalgalanmasında vakumlu süpürge kendi kendini otomatik olarak kapatır. Süpürgenin kapanması sonrası 15 saniye içerisinde hortumda kalan tozlar çekilir. Vakumlu süpürgede emme gücünü ayarlayabilen düğme bulunmaktadır. Anti-statik ekipmanlar emme hortumunda anti-statik elektriklenmeye engel olur. Akış sensörü teknolojisi ile hacimsel akış ve emme gücündeki herhangi bir düşüş sesli ikazla bildirilir.

Vakumlu süpürgenin kolay hareket etmesini sağlayan büyük arka tekerler ve döner kılavuz tekerler hareket kabiliyetinizi artırır. Süpürge üzerinde elektrikli aletleri taşımaya yarayan aksesuar alanı vardır.  Vakumlu süpürgenin emiş gücü ile kereste tozları, kayın ve meşe tozlarını dahi çekilebilmektedir.

 

 

NOT: VAKUMLU SÜPÜRGE "VCE 45 M AC" TALEP ÜZERİNE GETİRİLMEKTEDİR.

Ağırlık 13,5 kg
Filtre Yüzeyi 6150 cm²
Güç 1380 watt
Kova Hacmi 43 lt kuru
Liste Fiyatı 800 €
Maks. Akış Hacmi 3660 lt/dak.
Maks. Vakum 23000 Pa
Marka FLEX
Sıvı Hacim 30 lt sulu