Vakumlu süpürge VCE 45 H AC

Vakumlu Süpürgeler

FLEX ELEKTRİKLİ VAKUMLU SÜPÜRGE VCE 45 H AC
 

FLEX profesyonel elektrikli vakumlu süpürgeler yüksek toz emiş gücüne sahip özel tasarımlı makinelerdir. Elektrikli vakumlu süpürge VCE 45 H AC model otomatik filtre temizleme sistemli temizleyicidir. H toz çekiş sınıfında yer alan vakumlu süpürge yüksek oranda temizleme performansı sunmaktadır. Vakum süpürgenin yüksek performanslı tribünleri sayesinde emme ve vakum kapasitesi son derece yüksektir. Elektrikli vakumlu süpürgenin düz katlanmış filtresi otomatik olarak temizlenirken emme gücünde kayba yol açmaz. Filtrenin düz katlı olması sayesinde vakumlu süpürge tam kapasite ile kullanılabilir. Vakumlu süpürge özel rezistanslı motoru sayesinde sulu kulllanımlar için idealdir. Elektronik sıvı kapasite göstergesi sayesinde sulu kullanımda kontrol sağlanmış olur. Elektronik otomatik açma kapama tuşu mevcuttur. Güvenliği ön plana çıkarmış olan FLEX elektrikli vakumlu süpürgede elektrik dalgalanmasına karşı koruma sağlar. Elektrikte voltaj dalgalanması esnasında yumuşak başlatma durur ve 15 saniyelik çalıma esnasında hortumda kalan tozlar çekilerek boşaltılır. Vakumlu süpürgenin emme gücü kontrol edilebilmektedir.Anti-statik ekipmanlar emme hortumunda anti-statik elektriklenmeye engel olmaktadır.

 

Elektrikli vakumlu süpürgede bulunan akış sensör teknolojisi ile hacimsel akış ve emme gücündeki herhangi bir düşüş sesli ikazla bildirilir. Elektrikli vakumlu süpürge üzerinde elektrikli el aletlerinizi koyabileceğiniz aksesuar alanı mevcuttur. Vakumlu süpürgede toplanan tozların güvenli bir şekilde atılmasını sağlayan filtre sistemi. İlave PE kapaklı çift duvarlı, kilitli filtre torbası. H sınıfı vakum süpürge OEL değeri>0,1 mg/m3  tozlar için uygundur. Sağlığa zararlı ve asbest de dahil kanserojen kuru ve yanmaz tozlar için uygundur. Vakumlu süpürge ile küf ve mineral yünle izole edilmiş çatı ve duvarların restorasyone ve asbest temizliği için uygun çekim sağlar. Elektrikli vakumlu süpürge ile ahşap yüzeylerden kaynaklanan ve zehirli ahşap koruyucuları içeren tozlar, kurşun, nikel, kadmiyum, krom, çinko kromat gibi maddeler içeren boya tozları da çekebilmek mümkündür. 

Vakumlu süpürgenin 7 metrelik uzatma kablosu ile geniş çalışma ortamında çalışma yapmak mükündür. Süpürgenin 4 metre anti-statik emme hortumu vardır.

 

 

NOT: VAKUMLU SÜPÜRGE "VCE 45 H AC" TALEP ÜZERİNE GETİRİLMEKTEDİR.

Liste Fiyatı 965 €
Marka FLEX