Vakumlu Süpürge VCE 33 L MC

Vakumlu Süpürgeler

VAKUMLU SÜPÜRGE - FLEX VCE 33 L MC - (30 Litre) Tüm FLEX makineler için uygundur 
 

Flex VCE 33 L MC vakumlu süpürge tüm flex makinelerle uyumlu bir modeldir. Yük performanslı türbin hem yüksek emme kapasitesi hem de yüksek bakuma sahiptir. Sonuç mükemmel bir özütleme sonucudur. Bir düğme basarak titreşimi filtreleme . Teflon kaplama / nanokoeleme ile düz kat filtre ,depo hacminin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Sürekli soket ve elektronik otomatik açma / kapama anahtarı ile döner anahtar üzerinden akış hızıkontrolü ara ve zımpara sırasında yüzeydeki olası vakumları en aza indirir.

Flex vakumlu süpürge sanayi tipi olarak kullanıldığında fazla stres ve yüke dayanıklıdır. Özellikle kullanım alanları olarak; ofis, depo odaları, atölyeler ve araç temizliğinde ideal bir makinedir.  VCE 33 L MC vakum süpürgeyi avuç içi, delta veya rastgele yörüngeli zımpara makineleri gibi makinelerde de toz çekme işlemi için kullanılır.

Flex vakumlu süpürgenin oldukça kullanışlı bir tasarımı vardır. Vakumlu süpürgede aksesuarları koyabileceğiniz bir alan ve üstünde de elektrikli aletleri koyabileceğiniz bir alan mevcuttur.

Islak vakumlama için uygundur. Elektronik sıvı seviyesi kontrolü yumuşak başlangıç,başlangıçta herhangi bir voltaj tepe noktasını durdurur ve çalıştırma özelliği ( 15 saniye aşırı çalışma) vakum hortumundaki kalan tozları boşaltır.

Kabın boşaltılması için entegre kavrama girintisine sahip çift cidarlı sağlam konteyner büyük tekerlekler ve metalden yapılmış iki döner kılavuz makara ile donaltılmıştır. kaba kir filtresiyle birlikte ayrı motor hava soğutmalı kanalı turbini çevre havasına karşı korur ve böylece servis ömrünü uzatır. Aksesuar olarak bulunan ince toz filtresi PES modeldir. Emme kafasını çıkarmadan basit filtre değişimi. Elektrik süpürge üzerine makine ve alet kutularını sabitlemek için genişletici ile güç kablosunun kolay , hızlı tespiti için hortum tutucu ve genişletici ile kayışları ve zürafa (zımpara makina) tutacağını bağlamak için 4 adet sıkıştırma halkası heriki tarafta ad   Ticari olarak kullanıldığında artan stres için uygundur. ofisler , depo odaları , atölyeler ve taşıtlardaki temizlik işleri için idealdir. Daha küçük elektrikli el aletleri örneğin pslmiye zımparası , delta zımpara , rastegele yörünge zımparası , püskürtme , özütleme işi için öncelikle kullanılır. Oldukça düşük miktarda toz üreten aletler OEL değeri 1 mg / m3 olan tüm tozlara uygun , toz sınıfır L için onaylanmış emniyetli elektrikli süpürge FLEX VCE 33 LM C 

               

Elektronik Hayır
Filtre Yüzeyi 5000 cm²
Güç 1400 Watt
Harici Güç 100 - 2400 Watt
Kablo Uzunluğu 7.5 Mt
Kova Hacmi 30 Lt Kuru
Liste Fiyatı 525 €
Maks. Akış Hacmi 4500 lt/dak.
Maks. Vakum 25000 Pa
Marka FLEX
Sıvı Hacim 17 lt sulu