Sulu Granit ve Mermer Kesme Makinası CS60WET

Sulu Granit ve Mermer Kesme Sistemleri

SULU MERMER ve GRANİT KESME MAKİNASI - FLEX CS60 WET
 

Flex sulu mermer ve granit kesme makinası 1400 vat motor gücünde yüksek performanslı motora sahiptir. CS 60 WET sulu mermer ve granit kesme makinası 45 dereceye kadar gönye kesimi GFCI devre kesicili elmas taş ile yapar. Sulu granit ve mermer kesme makinesi 54 mm uzunluğa kadar kılavız rayı ile 0-60 mm arasında kesintisiz kesim derinliği ayarlama özelliğine sahiptir. Flex sulu mermer ve granit kesme makinası hızlı oryantasyon için taban plakasında 0˚/30˚/45˚ kesim işaretleme özelliği.

 

Flex CS 60 sulu taşlama makinasının koruyucu kapak ve taban plakası  yüksek kalite döküm magnezyumdan üretilmiştir. Sulu granit ve mermer kesme makinasının sulu çalışma esnasında motora su sızmasını engelleyen kauçuk motor koruma kapağı vardır. Sulu taşlama makinesindeki su tedariği sayesinde makinanın elmas bıçaklarını kolayca soğutur. Flex CS 60 wet sulu taşlama makinasında milli kilit sistemi mevcuttur. Sulu mermer ve granit kesme makinesindeki GFCI operatör koruyucu devre kesici kablo içerisinde yer alır. Portatif yapılı mermer kesme makinası profesyonel yüksek performanslı mermer ve granit kesme yapmaktadır.

Pencere denizlikleri ve basamaklara su olukları açmak, çalışma tezgahları, cephe kaplamaları, bahçe ve peyzaj tasarımında kullanılan dökme mozaik levhaların kesimi için idealdir.

                     

Ağırlık 4.5 Kg
Gönye Kesme 0 - 45˚
Gönye Kesme Derinliği 5 - 44 mm
Gücü 1400 Watt
Kılavuzlu Kesme Derinliği 0 - 38 mm
Liste Fiyatı 815 €
Marka FLEX
Testere Çapı 170 x 22.2 mm
Yüksüz Hız 6200 d / d