Şarjlı Seri Vidalama Matkap FLEX ADW 18.0 - 42 M

Ürünler > Flex > Akülü Matkap & Taşlama > Şarjlı Seri Vidalama Matkap FLEX ADW 18.0 - 42 M

Şarjlı Seri Vidalama Matkap FLEX ADW 18.0 - 42 M

Akülü Matkap & Taşlama

AKÜLÜ ŞERİT VİDALAMA MATKAP - FLEX ADW 18,0 - 42 M
 

FLEX  ADW 18,0 - 42 M seri vidalama matkap hızlı şerit vidalama işlemi yapmaktadır. Akülü-şarjlı şerit vidalama makinası tek bir şeride dizilmiş olan vidaları seri bir şekilde vidalama yapar. Seri vidalama makinesinin çalışacağı malzemeye göre ve vida büyüklüğüne göre çalışma hızı değişebilir. Flex seri vidalama matkabının vidalama büyüklüğü 16 mm ile 70 mm arasındadır. Ağaç yüzeylerin daha yumuşak yapıda olması makineye maksimum çalışma ortamı sağlar. Seri vidalama makinesini farklı iş kollarındaki operatörler kullanabilir. Ağaç, duvar, metal işleri ile uğraşanlar FLEX ADW 18,0 - 42M seri vidalama makinesini güvenle kullanabilir. Seri vidalama makinesi ile fazla efor sarf etmeden şeride dizilmiş vidaları hızlıca yüzeylere vidalarsınız. FLEX seri vidalama makinesinin 18.0 voltluk aküsü makineyi oldukça güçlü hale getirir. 

 

FLEX ADW 18,0 - 42 M seri vidalama makinasındaki kademesiz hız kontrolü için kullanılan elektronik tuş sayesinde vidalar tam istenilen yere takılabilir. Seri vidalama makinesinin vidalama kafası sağa-sola dönerek operatöre vidalama kolaylığı sağlar. Seri vidalama işleminde vida şeridi bittiğinde aktarım durur ve yeni dolu şerit takılır.Standart vidalar için çelik kapaklı ve mıknatıslı çıkartılabilen derinlik durudurucusu çentikli kademelerle ayarlanabilmektedir. Seri vidalama makinesi çalışma esnasında vidanın derinliğine geldiğinde otomatik olarak durur. Böylece daha kontrollü vidalama yapılmaktadır.Vida şerit herhangi bir alet gerektirmeden kolayca değiştirilebilir. 

FLEX seri vidalama makinesinde bulunan entegre led ışık sayesinde karanlık çalışma ortamlarında dahi aydınlık sağlanır. Seri vidalama makinasında bulunan şarj göstergesi ile akü yeterlilği kontrol edilebilir.

Ayrıca seri şerit vidalama matkabı 1.5 Ah ve 3.0 Ah'lik lityum-iyon bataryalarla da çalıştırılabilir.

Ağırlık 1.6 Kg
Ahşap Delme Kapasitesi 5 x 70 mm
Akü Sayısı 2 Adet
Güç 18.0 V
Liste Fiyatı 565 €
Maks. Tork 8.5 Nm
Marka FLEX
Metal - Kılavuzlu 4,2 x 16 mm
Metal Delme Kapasitesi 4,2 x 45 mm
Pil Kapasitesi 1.5 / 3.0 Ah
Pil Tipi Lion
Ses Basıncı Seviyesi 87 dB (A)
Yüksüz Hız 0 - 4200 d/d