Orjinal Karot Delme Makinası Set BED 303

Ürünler > Flex > Karot Makinaları > Orjinal Karot Delme Makinası Set BED 303

Orjinal Karot Delme Makinası Set BED 303

Karot Makinaları

KAROT MAKİNASI SETİ - FLEX  BED 303
 

Flex BED 303 orjinal karot delme makinası mükemmel karot delme için 3 vitesli şanzıman sistemine sahiptir. Karot delme makinasındaki 3 vites kademesi ile maksimum performans sağlamaktadır. Karot delme makinasında bulunan aşırı yükleme kontrol sistemi ile makinanın kullanım ve servis ömrünü uzatmaktadır. FLEX bed 303 orjinal karot makinasında elektrik dalgalanmalarına karşı koruma sistemi vardır. Elektrik dalgalanmalarında yumuşak başlatma sistemi ile elektriksel sorunlar bertaraf edilmiş olur. Flex karot makinasında merkez matkap sıkışmasını önleyen güvenli debriyaj sistemi vardır. Karot makinasının düzenli hızda çalışmasını sağlayan balon kabarcık mevcuttur. Karot delme makinasında delme yapılacak noktanın ortalanmasını sağlayan gösterge ile kaydırma yapma sorunu ortadan kalkmaktadır. 

 

Flex karot makinasının maksimum delme çapı  350 mm'dir. Oldukça profesyonel delme yapan makinenin maksimum delme uzunluğu 700 mm' dir.  Karot delme makinesinin maksimum eğimli delme açısı 45˚ dir. Karot delme ünitesinin  çapa ve vakum pedi kombine edilmiştir. Karot delme ünitesindeki GFCI operatör koruyucu devre kesici makine kablosuna entegre konumdadır. Karot delme makinesinin carbon fırçalarında eskime ve yıpranma olduğunda motor koruma sistemi otomatik olarak devreye girer ve makineyi durdurur. Bu sayede motoru olası hasarlardan korur.

Karot delme delme ünitesindeki el kolu her iki tarafada takılır. Flex BED 303 orjinal karot delme makinesinde harici matkap ucu bağlantısı 1 1/4" UNC 'dir.

 

FLEX BED 303 orjinal karot makinası zor koşullarda bile kusursuz karot delme gücüne sahiptir.

Ağırlık 36 Kg
Güç 3000 Watt
Karot D. Ucu 1-2-3 Vites 300 - 150 - 75 mm
Liste Fiyatı 3.450 €
Maks. Karot Delme Kapasitesi 300 mm
Marka FLEX
Mil Bağlantı Dişi 1.1 / 4'' Erkek
Şanzımanlı Evet
Sulu Delme Evet
Yüksüz Hızı 1-2-3 Vites 250/500/1000 d/d