Orbital Pasta Cila Makinası XC 3401 VRG

Ürünler > Flex > Polisaj Makinaları > Orbital Pasta Cila Makinası XC 3401 VRG

Orbital Pasta Cila Makinası XC 3401 VRG

Polisaj Makinaları

ORBİTAL PASTA CİLA MAKİNASI - POZİTİF SÜRÜŞ YÖRÜNGELİ - FLEX XC 3401 VRG
 

Flex pasta cila makinası oldukça profesyonel ve ergonomik tasarım mühendisliğine sahip bir üründür. Pasta cila makinesinde bulunan VR mikro işlemci kontrol ile; takojenaratörlü sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, sürekli hız kontrol tuşu, elektrik kesintisi sonrası pasta cila makinesinin yeniden başlamasını önleyen mekanizma, aşırı yüklenmeye karşı koruma, ısı göstergesi ve hız seçeneği gibi önemli özellikleri kullanma olanağına sahipsiniz. Pasta cila makinasının yüksek verimli olabilmesi için 8 mm yörünge. Pasta cila makinasındaki "direct drive" (yüksek performanslı çalışma sistemi) sistemi  mevcuttur. Direct drive sistemini parlak yüzeylerde dahi sürdürebilirsiniz. Parlatma işlemi için yastıklı özel yapıştırma polisaj pedi. 

 Flex pasta cila makinasında çıkartılabilen ergonomik tutma kolu ve her türlü uygulamada en ideal tutuş ve kullanım sağlayan muhafaza vardır. Isıya duyarlı yüzeylerde kullanım için çalışma yüzeyinde düşük ısı oluşturarak sorunu minimum seviyeye indirir.

Flex pasta cila makinası oldukça düşük yükseklikte ve ağırlıktadır. Daha hafif olması pasta cila makinesinin daha nazik ve düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Hassas kaportalarda mükemmel sonuç verebilen pasta cila makinasıdır.

                   

Ağırlık 2.6 Kg
Elektronik Evet
Güç 900 Watt
Liste Fiyatı 415 €
Maks. Polisaj Pedi Çapı 160 mm
Marka FLEX
Velcro Destek Pedi Çapı 140 mm
Yörünge 8 mm
Yörünge Hızı(Yüksüz) 3200 - 9600 d/d
Yüksüz Hız 160 - 480 d/d