Lazerli Mesafe Ölçer ADM 30

Lazer Mesafe Ölçer

LAZERLİ MESAFE ÖLÇER, FLEX ADM 30

FLEX lazerli mesafe ölçüm cihazı yüksek verimli düşük yanılma oranlı hizalama hassaslığı ile yüksek verimli mesafe ölçer cihazdır. ADM 30 modeli lazer mesafe ölçüm cihazı bütün inşaat yapılarında hızlı ölçü belirleme yapabilmektedir. Basit dokunmatik ekranlı lazer metre kolay çalışma imkanı sağlar. Mesafe ölçer yapılardaki yükseklik ile birlikte dolaylı mesafeleri de ölçebilmektedir. Mesafe ölçer cihazında sürekli ölçüm modu bulunmaktadır. Bu sayede aralıksız ölçümleme farklı hareketlerle yapılabilir. Mesafe ölçümlemede metreyi mm'ye, inç'i fit yüksekliğe çevirebilmektedir. FLEX ADM 30 modelinin 4 referans noktası bulunmaktadır. Lazerli mesafe ölçüm cihazında otomatik durdurma özelliği mevcuttur. Sert ve uygun olmayan ıslak inşaat alanlarında toza ve suya dayanıklı yapıdadır. Lazerli mesafe ölçüm cihazı
Karanlık alanlarda dahi kolayca görünebilen ışıklı ekranı ile lazer mesafe ölçüm cihazı uzunluk, bölge ve hacim hesabı yapabilen profesyonel mesafe ölçerdir. Lazerli ölçüm cihazı maksimum 30 metreye kadar mesafe ölçebilmektedir.
Lazer mesafe ölçüm cihazı şarj aleti ile  çalışmaktadır. Ayrıca lazerli mesafe ölçüm cihazının taşıma çantası ile cihaz taşınmada korunma sağlar.

Ağırlık 76 gr
Hizalama Hassaslığı -+ 2 mm
Lazer Sınıfı 2
Liste Fiyatı 65 €
Maks. Çalışma Aralığı 30 m
Marka FLEX
Otomatik Durdurma Evet