Kuru El Karot Makinası BHI 822 VR

Ürünler > Flex > Karot Makinaları > Kuru El Karot Makinası BHI 822 VR

Kuru El Karot Makinası BHI 822 VR

Karot Makinaları

KURU EL TİPİ KAROT MAKİNASI (matkap tarzı) - FLEX BHI 822 VR
 

Flex kuru el tipi karot delme makinası 1800 vat motor gücünde yüksek torklu bir üründür. Flex BHI 822 VR el karot makinasında bulunan 7 kat mikro işlemcili kontrol sistemi sayesinde; takometrejeneratör ile sabit hız kontrol, yumuşak başlangıç, hızlandırıcı tetik anahtarı, elektrik kesintisi sonrası tekrar başlatma kontrolü, aşırı yük koruması, sıcaklık izleme ve hız değişim kontrolleri yapılmaktadır.  Kuru el tipi karot delme makinası ile susuz beton yüzeyde yumuşak darbe  modu mevcuttur. Flex kuru el tipi karot delme makinesindeki 2 vites sistemi ile dengeli hız kontrolü sağlanır. BHI 822 VR kuru el tipi karot makinesinin ön kısmında titretişimi azaltıcı ek tutma kolu sayesinde makine operatörünün mutlak hakimiyeti sağlanır.

Flex kuru el tipi karot delme makinesinde matkabın sıkışması esnasında kaymayı önleyen debriyaj sistemi vardır. Karot makinasında bulunan derinlik limiti göstergesi sayesinde hassas çalışmalarda ön kontrol imkanı. Kuru el tipi karot delme makinasındaki 53 mm'lik boyun kapama ile delme standlarında çalışma imkanı sağlar.

Karot makinasının karbon fırçalarında eskime ve yıpranma olduğunda motor koruma sistemi otomatik olarak devreye girer ve makineyi durdurur. Bu sayede motoru olası hasarlardan korur. Flex el karot makinası 180 mm karot ucu delme çapına kadar karot delme yapabilmektedir.

Ağırlık 4.2 Kg
Duvar Delme Kapasitesi 180 mm
Elektronik Evet
Güç 1800 Watt
Liste Fiyatı 810 €
Maks. Karot Delme Kapasitesi 82 mm
Marka FLEX
Mil Bağlantı Dişi M 16 Erkek
Sulu Delme Hayır
Yüksüz Hızı 1-2 Vites 0 - 1400 -0/3500 d/d