Kırıcı Delici Matkap Flex FLEX CHE 5-45 SDS MAX

Ürünler > Flex > Kırıcı Delici Matkaplar > Kırıcı Delici Matkap Flex FLEX CHE 5-45 SDS MAX

Kırıcı Delici Matkap Flex FLEX CHE 5-45 SDS MAX

Kırıcı Delici Matkaplar

KIRICI DELİCİ MATKAP, FLEX CHE 5-45 SDS MAX

 

Flex kırıcı delici matkap yüksek perfrormanslı bir makinadır. Kırıcı delici matkap ucu olmadan 5 kg'lık ağırlığı ile oldukça rahat delme ve kırma işlemi yapılır. Kırıcı delici matkap taş, alçı, hafif beton yüzeyleri çıkarmak ve hafif kesme işlemleri için uygundur. Delme ve kırma işlemlerinde sarsıntıyı emen kaymaz tutma kolu vardır. FLEX kırıcı delici matkabın döner darbeli matkabı oldukça sağlam yapılıdır. FLEX kırıcı delici matkap olan CHE 5-45 SDS-MAX modelinin darbeli matkap ucu ile  45 mm, karot matkap ucu ile 80 mm, karbür metal matkap ucu ile de 90 mm'ye kadar delme yapılabilir.

FLEX darbeli kırıcı delici matkabın kullanışlı L tasarımı 1100 vat gücündedir. Darbeli delme işlemi yapılabilen kırıcı delici matkap da kesme işlemlerinde dönmeyi durduran tuş vardır. Kırıcı delici matkapda ihtiyaca ve alete bağlı olarak ideal hızı elde edebilmeniz için farklı hız ayarları vardır. Taş ve beton yapılarda kompozit veya enjeksiyon ankraj sistemleri ve açık delikler için çapları 10-32 mm arasında darbeli delme işlemi için idealdir. 

Kırıcı delici matkabın hız ayar düğmesi üstünde bulunan yeşil ışık güç göstergesi, kırmızı ışık ise ürünün servise gitmesi gerektiğinin göstergesidir. Kullanıcı dostu tasarımı ile FLEX CHE 5-45 SDS -max kırıcı delici matkap oldukça ideal bir üründür.

               

Ağırlık 5.9 Kg
Alet Donanımı SDS - max
Beton Yüzey Delme Maks 45 mm
Darbe 0-4000 Darbe/Dakika
Darbe Gücü 7,1 J
Güç 1100 Watt
Keski Pozisyonu 12
Liste Fiyatı 550 €
Marka FLEX
Taş Yüzey Maks. Delik Çapı 105 mm
Yüksüz Hız 0 - 1300 d/d