Kırıcı Delici Matkap Flex FLEX CHE 2-28 SDS PLUS

Ürünler > Flex > Kırıcı Delici Matkaplar > Kırıcı Delici Matkap Flex FLEX CHE 2-28 SDS PLUS

Kırıcı Delici Matkap Flex FLEX CHE 2-28 SDS PLUS

Kırıcı Delici Matkaplar

KIRICI DELİCİ MATKAP, FLEX CHE 2-28 SDS PLUS

 

Flex kırıcı delici matkap yüksek perfrormanslı bir makinadır. Kırıcı delici matkap ucu olmadan 2.5 kg'lık ağırlığı ile oldukça rahat delme ve kırma işlemi yapılır. Kırıcı delici matkap taş, alçı, hafif beton yüzeyleri çıkarmak ve hafif kesme işlemleri için uygundur. FLEX kırıcı delici matkabın döner darbeli matkabı oldukça sağlam yapılıdır. FLEX kırıcı delici matkap olan CHE 2-28 SDS-PLUS modelinin darbeli matkap ucu ile  30 mm, karot matkap ucu ile 30 mm, karbür metal matkap ucu ile de 13 mm'ye kadar delme yapılabilir.

FLEX darbeli kırıcı delici matkabın kullanışlı L tasarımı 800 wat gücündedir. Darbeli delme işlemi yapılabilen kırıcı delici matkap da kesme işlemlerinde dönmeyi durduran tuş vardır. Kırıcı delici matkapda ihtiyaca ve alete bağlı olarak ideal hızı elde edebilmeniz için farklı hız ayarları vardır. Taş ve beton yapılarda kompozit veya enjeksiyon ankraj sistemleri ve açık delikler için çapları 4-30 mm arasında darbeli delme işlemi için idealdir. 

Kırıcı delici matkabın hız ayar düğmesi üstünde bulunan yeşil ışık güç göstergesi, kırmızı ışık ise ürünün servise gitmesi gerektiğinin göstergesidir. Kullanıcı dostu tasarımı ile FLEX CHE 2-28  SDS -PLUS kırıcı delici matkap oldukça ideal bir üründür.

               

Ağırlık 2.65 Kg
Alet Donanımı SDS-PLUS
Beton Yüzey Delme Maks 26 mm
Darbe 0-4000 Darbe/Dakika
Darbe Gücü 2.7 J
Güç 800 Watt
Liste Fiyatı 190 €
Marka FLEX
Yüksüz Hız 0 - 1300 d/d