Alçı Zımpara Makinası WST 700VV Plus

Alçı Duvar Zımpara Makinaları

ALÇI VE BOYA DUVAR ZIMPARA MAKİNASI - FLEX WST 700 VV PLUS

Flex wst 700 vv plus alçı zımpara makinası inşaat ve dekorasyon çalışmalarında oldukça profesyonel bir yardımcıdır. Alçı dekorasyon ve sıva sonrası  duvar ve tavanlardaki pürüzleri kolayca zımparalamanıza yardımcı olur. FLEX WST 700 VV Plus alçı ve boya zımpara makinası ile zamandan ve enerjinizden tasarruf edersiniz. Alçıpan ve boya zımpara makinesinin ergonomik tasarımlı kolu uzatılabilir. Alçıpan ve boya zımparalamak için tasarlanmış FLEX WST 700 VV makinasının uzatılabilir boyundan dolayı "Zürafa" olarak da bilinir. WST 700 VV plus alçı zımpara makinasının kapalı teleskop kol uzunluğu 1330 mm iken teleskop kolu uzatıldığında 1730 mm'ye ulaşır. Alçıpan ve boya zımpara makinesindeki 1730 mm'lik teleskopik kol uzunluğu operatörün yüksek tavanlarda kolay çalışmasını sağlamaktadır. Teleskopik uzatma kolunun ayarlanabilir kilit vidası ile sabitleme.

FLEX alçı zımpara makinasında bulunan VV elektronik kontrol sisteminde; kontrollü sabit hız, yumuşak başlatma, aşırı yüklenmeye karşı koruma ve ayarlama düğmesi ile hız değişimi özellikleri bulunur.

FLEX WST 700 VV plus'ın tek bir klikle değiştirilebilen başlıkları ile farklı kullanım alanında hızlı değişim. Flex alçı duvar zımpara makinasında bulunan üçgen başlık sayesinde ulaşılması zor köşelerde bile hızlı zımparalama ve profesyonel çalışma imkanı.
Flex alçı zımpara makinasına entegre edilen vakum makinesi ile makinesinin aşırı toza karşı korunmasının yanısıra, çalışma mekanında oluşabilecek aşırı toza karşı da önlem almış olursunuz. Alçı duvar zımpara çalışması esnasında sert çıkıntılar zımpara pedini yırtabilir. Yıtılmış zımpara kağıdı alçı duvar zımpara makinasına zarar verebilmektedir. Yıpranmış ve yırtılmış zımpara kağıtlarını kullanmamanız gerekir.

FLEX WST 700 VV tam profesyonel alçı ve boya duvar zımpara makinasıdır.

Ağırlık 4.8 Kg
Elektronik Evet
Güç 710 Watt
Liste Fiyatı 1.095 €
Marka FLEX
Uzunluk 1330 - 1730 mm
Yüksüz Hızı 1-2 Vites 1100 - 1700 d/d - 3300-5500 d/d
Zımpara Çapı 225 mm